Get Out 2 Jordan Peele Jason Blum info details

باید هواداران همیشه انتظار عاقبت به خارج? Universal Pictures

Jordan Peele ساخته شده خود را تا سال 2017 از ویژگی های کارگردان اولین دریافتکه فرود آمد و او بهترین تصویر نامزدی و یک فیلمنامه جایزه اسکار برای دوام 4.5 میلیون دلار (هنوز هم سخت به این باور Avengers: Endgame هزینه در جایی از 400 میلیون دلار مجاورت). در عین حال همانطور که همه ما می دانیم خارج فوران در دفتر جعبه را به لحن بیش از $255 میلیون نفر در سراسر جهان آن را یکی از 2017 بیشترین سود فیلم. با توجه به این که روح زمانه, ضربه, طرفداران شده اند به امید عاقبت از زمان.

همچنین نگاه کنید به: مارتین اسکورسیزی شکسته شدن فیلم بعدی خود ‘قاتلان از گل ماه’

در سال 2018, Jason Blum—بنیانگذار Blumhouse Productions شرکت تولید پشت خارج—طعنه که Peele ممکن است “معاشقه با ایده” از عاقبت اشتعال مخاطبان هیجان در سراسر فیلم Twitterverse. در عین حال بارگذاری-تولید کننده تا به حال یکی دیگر بیشتر ناامید کننده به روز رسانی در هنگام صحبت با ناظر به تازگی.

“بود که افکار واهی و پوچ او گفت:” از سال 2018 نظرات. “من فکر می کنم که از متن گرفته شده. من فکر می کنم آنچه که من گفته و آنچه من می خواهم هنوز هم می گویند که من دوست دارم به خارج عاقبت اما ما فقط آن را انجام دهید اگر اردن می خواستم به آن را انجام دهد و تا آنجا که من می دانم که او قصد ندارد از انجام آن است.”

روح مایل است اما از آن صدا به عنوان اگر Peele علاقه مند است. به عادلانه باشد ما باید انتظار این فیلمساز به عنوان او بارها و بارها در مورد اهمیت مفاهیم جدید ساخت راه خود را به پرده نقره ای.

در حالی که توضیح داد که چرا او را رد برادران وارنر’ ارائه به راس a live-action آکیرا بازسازی Peele گفت که “سوال اصلی برای من این است: آیا من می خواهم به انجام قبل از مواد موجود و یا من می خواهم به انجام محتوای اصلی ؟ در پایان روز, من می خواهم به انجام مسائل اصلی.”

در حالی که در خارج است و خود ایده اصلی عاقبت امر نشان دهنده بازگشت به قبل از مواد موجود. بازگشت در سال 2017, او گفت که او تا به حال چهار نفر دیگر اجتماعی پلیسی است که من می خواهم به پرده در دهه آینده” با 2019 را به ما به عنوان اولین. هر چند ما ممکن است هرگز درمان به خارج عاقبت با مفاهیم اصلی از Peele یکی helluva جایزه تسلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de