جوناس کافمن و دولتی باواریا اپرا انجام غمگین آهنگ برای امیدوار مخاطبان

نمایی از دولتی باواریا اپرا جدید ترین کنسرت با دانش سطحی از مخاطبان. Wilfried Hösl

در اولین هفته از این بیماری همه گیر از روز را صرف در مستند گذشت در سرعت خنک. و فرهنگی همراهی دستیارش آن روزها رخنه کرد حتی کندتر بدون اجرای زنده برای شکستن یکنواختی. اما به عنوان عفونت رای آغاز شده است به precariously فروکش در اروپا که در آن موسیقی کلاسیک دریافت هر دو مطلب توجه عمومی و بیشتر حمایت دولت را مرحله به مرحله بازگشایی تئاتر عملی و اقامت در اجرای زنده را آغاز کرده است آهسته و محاسبه گرم شدن.

در ایتالیا, تابستان, سالن های اپرا در رم, Pesaro و مکرتا انجام خواهد شد مطابق با بازنگری خط مشی ایمنی و سلامت. در Vienna Philharmonic و Staatsoper در حال باز کردن درهای خود را به تعداد محدودی از فاصله مراجعان. و در مونیخ, باواریا دولت اپرا 2019-2020 فصل به این نتیجه رسیدند بعد از ظهر دوشنبه با نهایی پخش زنده دوشنبه, کنسرت, موسیقی, مدیر, Kirill Petrenko و دولتی باواریا, اپرا, ارکستر و آکادمی. استاندارد Arnold Schönberg, Igor Stravinsky, ریچارد اشتراوس کرایه انجام شد به یک آبپاش زنده تماشاگران با بومی مونیخ سوپراستار تنور جوناس کافمن ظاهر برای Schönberg را ارکستر کاهش گوستاو مالر را Lieder eines fahrenden Gesellen.

همچنین نگاه کنید به: بارسلونا قرار می دهد در یک اپرا برای یک جمعیت از پوچینی دوست گیاهان

جفت از کافمن و Petrenko توطئه—گریزان تنور مشهور است برای خود burnished تحت پوشش صدا و آهسته رایت رویکرد به موسیقی او آواز می خواند در حالی که Petrenko حاکم تاکتیک یکی از جوشان وضوح و جزئیات با دقت ساخته شده است ارگاسم در سراسر. اگر روش خود را اغلب متفاوت هر دو به اشتراک گذاری بیش از حد-محاسبه رویکرد به ساخت موسیقی که به طور متناوب کشیده و برداشته بعد از ظهر دوشنبه ،

مالر چهار آهنگ fahrenden Gesellen تاریخ از سال 1897 و متشکل در یکی از متعدد غم انگیز مقاطع در طول عمر خود امکانات maudlin متون توسط خود آهنگساز. راست کردن خفاش, Kaufmann طعنه صاف کردن چوب-رنگ عبارات و متفکر عطف به عنوان آیینه خودش غرق در غم و اندوه خود را. که صافی نیست گسترش در سراسر محدوده خود—می رسد بالای صدای خود را هنگامی که قادر به crooning رزونانس به جای صدا محکم بسته شده و خشک می باشد.

جوناس کافمن با انجام باواریا دولت Opera در 25 ژوئن سال 2020 است. باواریا دولت Opera

و اگر کافمن را کنترل سفت و سخت بر روی موسیقی خود نشان داد که چگونه با دقت و dignifiedly او به کار گرفته هراسناک, unsubtle متون آواز خود را نمایش داده بیشتر سرکش ابزار است که هرگز کاملا حل و فصل را به این گروه با Schönberg را کاهش. در کاهش و سازماندهی مجدد این ارکستر نیروهای مالر سمفونی را به اندازه گروه به اتاق ارکستر Schönberg هر دو تقویت صمیمیت و عرفان از مالر موسیقی و همچنین قرار دادن این صدا به طور مستقیم در کنسرت با سازهای دیگر مانند یک ساز خود را. اما بافت, برنده جایزه گرمی به صدا مانند کافمن را به سختی می تواند به نام “کلام” و عملکرد خود را پشتیبانی lushly در سراسر توسط Petrenko و ارکستر به نظر می رسید آزمایشی اگر متفکر و نه تعیین کننده.

قاطع با این حال نام بازی برای Petrenko که باز برنامه پیشرو دانش آموزان از ارکستر آکادمی غنی و مودی خواندن Schönberg اولین سمفونی مجلسی. گرفتن قطعه جیوه تغییرات خلق و خوی با ذوق, Petrenko مجسمه سمفونی به موجدار ارگاسم داد و Schönberg را زمان academical موسیقی یک kinesis که قابل لمس بود و حتی در اتاق نشیمن. این مکار dancy Pulcinella مجموعه که به دنبال این بود تا حدودی کمتر قانع کننده با Stravinsky جالب نئوکلاسیک finials و مهارت به عنوان یک epolicy بیشتر بلعیده شده توسط یک گروه که میرسد تمام مرحله های بازی پر اب و تاب تر از رویکرد ممکن است حس را برای یک کار در ابتدا تصور می شد برای رقص. بعد از ظهر به این نتیجه رسیدند با عملکرد ظریف مجموعه از اتفاقی موسیقی از Molière را لو بورژوایی gentilhomme که کاملا اسیر اشتراوس را جزر و مدی.

فانتوم تشویق از صد بستری مراجعان در پایان از عملکرد هنوز موفق به از طریق اینترنت, صدا مانند سالن خود را کامل بود. تشویق برای Petrenko Kaufmann ادامه از موسیقی زنده و تمایلی نتیجه گیری از فصل است که می تواند نمی شود.

این کنسرت خواهد بود به صورت رایگان در دسترس بر روی تقاضا در Staatsoper.tv برای 30 روز شروع ماه جولای 2.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>