جان Gosselin گزارش واقعا صحبت به شش نفر از بچه های خود

سابق Jon & Kate Plus 8 ستاره جان Gosselin است نه زبان به شش نفر از هشت فرزند با توجه به US Weekly. خروجی گزارش روز دوشنبه که جان در حال حاضر فقط در برقراری ارتباط با دو بچه که با او زندگی می کنند Collin و هانا.

Jon Gosselin attends WE tv celebrates the return of "Love After Lockup" with panel, "Real Love: Relationship Reality TV's Past, Present & Future," at The Paley Center for Media on December 11, 2018 in Beverly Hills, California.
  Alberto E. Rodriguez / گتی ایماژ

جان و کیت Gosselin بود, دوقلو, سکس با خاله, 19 در سال 2000 و پس از آن استقبال sextuplets Aaden, آنال, الکسیس, هانا, جوئل و Collin, 16, چهار سال بعد.

Jon دریافت تنها بازداشت هانا در فوریه 2018 و Collin در دسامبر همان سال است. Collin آمد به جان بعد از کیت ارسال به یک مدرسه شبانه روزی برای “نیازهای ویژه” که در آن او بود و بنا به گزارش ها ناراضی است. Collin ناامید بود به ترک مرکز و عموم التماس پدرش او را به خانه آورد. یک دادگاه سپس مسلم جان تنها بازداشت Collin و آنها باید با هم زندگی می کردند با جان و نوجوان در پنسیلوانیا بوده است.

Jon گفت: خروجی است که این آخرین دیدار او با همه بچه ها بود “فرار” و “خوب نیست” بیان کرد که وضعیت تنش با توجه به “مجبور بازداشت” ترتیبات.

پس از آن جان ازدواج با غیر وادار سازد کودکان حداقل است. او می گوید خروجی است که شش تا از بچه ها در حال صحبت کردن با دخترش هانا اما نه او.

“اگر آنها نمی خواهند به صحبت کردن با من است که به عنوان طولانی به عنوان آنها را نگه دارید تا با خواهر و برادر اتصالات” Jon گفت: ما هفتگی.

سابق واقیعت ستاره تبدیل خط طبخ نمی از دست دادن امید برای بهبود رابطه با بچه های خود گفت: “آن را سرد” اگر کودکان و نوجوانان “در نهایت می آیند در سراسر.”

به عنوان برای آنچه که او می خواهد در خارج از خانواده پویا, او فقط می خواهد یک “نرمال” ارتباط و که آن را باید “lovey-dovey.” جان انتظارات بیش از حد بالا نیست. تنها “چگونه شما بچه ها انجام می دهند” کفایت خواهد کرد.

این وحی آمد پس از Collin به نظر می رسید به سایه خود, مامان, کیت, در روز مادر با ارسال یک Instagram ادای احترام است که تنها به ذکر پدر دختر کالین کنراد.

“با تشکر از شما نمی گویند به اندازه کافی, من شما را خیلی دوست دارم و شما انجام می شود بسیار برای من که ادعای شما من قوی, شاد, دوست داشتنی و بسیار جذاب مادر. شما غیر قابل تعویض است.” Collin نوشت: در پست های خود را با توجه به US Weekly.

حساب خود را پس از تبدیل شده است ، Collin در حال حاضر هیچ رابطه ای با مادر کیت Gosselin.

جان و کیت تحمل کثیف طلاق در سال 2009 و زن و شوهر در تقابل با یکدیگر برای سال. این آیات جدید به نظر می رسد نشان می دهد که 11 سال بعد, کودکان انتخاب کرده طرف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>