جان Gosselin پرداخت ادای احترام به دوست دختر خود را کالین کنراد در یک جشن تولد, پست, ‘Love You To Death’

سابق واقعیت تلویزیون ستاره جان Gosselin را به Instagram در چهار شنبه, ژوئن 17 به پست محبت تولد ادای احترام به خود دیرین دختر کالین کنراد. در عنوان Gosselin تشکر کنراد برای همه است که او انجام داده است برای او در طول زمان آنها شناخته شده اند یکی از دیگری با توجه به امروز.

در حالی که Gosselin و کنراد با هم زندگی می کنند در پنسیلوانیا آنها سفر به پونته ودرا بیچ فلوریدا برای لذت بردن از روز خاص خود را. در شیرین selfie زن و شوهر به نظر می رسد گرفتن در ساحل در شب. آنها تکیه در یک عکاسی از خود هر لبخند از گوش به گوش. Gosselin عینک زرد hoodie در حالی که کنراد sported یک صورتی.

او شامل عکس دوم در پست که برجسته کنراد در ساحل ایستاده و اجازه دادن به امواج سقوط در سراسر فوت او. او با لبخند در دوربین موهای خود را با دمیدن در باد.

در عنوان Gosselin نمی تواند می گویند چیزهای خوب به اندازه کافی در مورد شریک زندگی خود را از شش سال زخم قدردانی برای حضور او در زندگی خود.

“تولدت مبارک بهترین دوست من, عاشق و همراه!!! من نمی توانستم از آن ساخته شده این دور با شما. من از همه چیز شما را انجام داده اند و برای من و بچه های من!!! عشق شما را به مرگ!!! Jon,” او نوشت.

Gosselin پیروان نشان داد بسیاری از عشق در این پست که متصلب تا بیش از 11,000 دوست دارد در هیچ زمان. او در مجموع از 177,000 پیروان بر روی پلت فرم. بسیاری از طرفداران خود را در بخش نظرات به آرزوی پدر هشت به خوبی و به بگویید کنراد تولدت مبارک.

“من به دنبال داستان خود را برای سال… این من را خوشحال می کند. از دیدن شما خوشحال من را خوشحال می کند!!! عشق و دعا برای شما و خانواده خود را زیبا” نوشت: یک فرد است.

“من به تماشای جان شما در تلویزیون نشان می دهد و این اولین بار است که من تا کنون دیده ام لبخند خود را تا واقعی. تولدت مبارک بهترین دوست شما” نوشته شخص دیگری است.

کنراد و Gosselin کردم و با هم در سال 2014 پس از خود بسیار شایع تقسیم از همسر سابق خود کیت Gosselin, کسی که با او سهام هشت کودک از جمله یک جفت از دوقلوها و یک جفت sextuplets. دو تا از هشت فرزند هانا و Collin اقامت با او و کنراد تمام وقت. بقیه فرزندان خود را بسیار ناچیز تماس با او. چهار نفر از sextuplets اقامت با مادر خود را در حالی که دو دوقلو دختر Mady و کارا در حال حاضر بزرگسالان که حضور در دانشگاه.

به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده Collin در حال حاضر 16 زمان به رسانه های اجتماعی برای روز مادر برای نوشتن طولانی ادای احترام به کنراد که به نظر او به مادر در زندگی خود را در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>