جوجو Stuns در Snakeskin-نسخه قابل چاپ Savage X Fenty, لباس زیر زنانه که در معرض صمیمی خالکوبی

جوجو بود که خود عکاس برای او آخرین تحریک مدلسازی شلیک کنید. این “خیلی کم و خیلی دیر” songstress نشان داد مقدار زیادی از پوست در زیر مجموعه ای که bared دو خالکوبی صمیمی در مناطق.

JoJo, 29, یک سفیر نام تجاری برای ریحانا Savage X Fenty, لباس زیر زنانه, خط, و او اغلب دیده می شود در تاب به نظر می رسد از برچسب در Instagram صفحه. او جدیدترین عکس کمی غیر معمول است که در آن یک عکاسی از خود. او برگزار شد و تلفن خود را به بالا و به دور از بدن خود را به طوری که او صورت و تقریبا همه او را به شکل باور نکردنی بودند در شات. تصویر قرار داده و او را کافی رخ جلو و مرکز همراه با بند بود که تقویت سینه ،

سینه برجسته snakeskin-نسخه قابل چاپ الگوی با نکات صورتی و آبی. پوشاک نیز افتخار تولیدات underwire فنجان و یک برش در مرکز گور. کوچک و گل رز-جذابیت طلا به شکل X dangled طول برش. سینه سمت چپ به سختی قابل مشاهده تاتو در مرکز جوجو در قفسه سینه کشف شده است. آن را یک ردیف عمودی از رنگین کمان-نقطه های رنگی.

جوجو در کف مطابق به حال سیاه و سفید تر و تمیز در اطراف کمر و آنها نشستم پایین بر روی باسن خود. در حالی که او زن تا بالای کمر خود را تر و تمیز بود و عکس او را دستگیر تعریف از او در شکم washboard. او همچنین تا به حال بالا-برش پاها که در معرض بدن هنر در بالای ران راست در کنار ساحل خط. تاریکی جوهر شامل یک پیمایش موسیقی کارکنان با یادداشت ها و واژه “عشق و موسیقی است.”

جوجو مطرح شده با پاها گسترش یافته است. چپ خود را تا زانو خم شد و او به نظر می رسد به انگشتان او اشاره کرد که او ظهور اندام را به سمت. نوازنده بود و او دست در حال استراحت در معده او که نشان داد که او ناخن فیروزه ای رنگ شد. او موجی بور گیسوان ریخته پایین بیش از او دست چپ و شانه است.

JoJo به دوربین لبخند اغوا کننده به عنوان او gazed به طور مستقیم در آن لنز با چشم روشن. پوست او نگاه تازه و بی عیب و نقص.

در بخش نظرات او Instagram پست نوازنده طرفداران پاداش تلاش های خود را به عنوان هر دو مدل و عکاس با کلمات ستایش است.

“عضلات شکم خود را به من جدید محافظ صفحه نمایش” نوشت: کشور خواننده Maren موریس.

“جوجو من له زمانی که من جوانتر بود و هنوز هم دقیق امروز” جزئیات دیگری در پاسخ به او ارسال.

“شما یک زن شگفت انگیز!” یک سوم فن شاداب.

“چینی کمال” خواندن یک چهارم پیام.

جوجو در موسیقی الهام گرفته از تاتو قابل مشاهده بود در یکی دیگر از زیر عکسی که او با طرفداران خود در اوایل این ماه. در این تصویر او را لرزاند توری bodysuit با cutouts.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر