جوجو فلچر می گوید: او هیجان زده به تماشای او فصل ‘لیسانس’ از طریق نامزد اردن راجرز چشم

جوجو فلچر می گوید او آماده است به rewatch او فصل لیسانس با او نامزد اردن راجرز زمانی که این پخش در یک فرمت فشرده در لیسانس: بزرگترین فصل—تا کنون!

یک هفته پس از کارشناسی star بن هیگینز نهایی lady — و جوجو در زمانی رقیب — لورن بوشنل گفت که او نمی خواهد به تماشای سه ساعت روکش از فصل خود را با شوهرش کریس لین, JoJo, اعتراف او را “هیجان زده” برای rewatch در کنار او مرد.

در یک مصاحبه جدید JoJo نشان داد که اردن نهایی خود را انتخاب کنید در لیسانس فصل 12 نیست تماشای فصل خود را هنگامی که آن را برای اولین بار پخش ABC چهار سال پیش است و او در ابتدا “اضطراب” برای او به تماشای پخش.

“من می دانم که من در رولرکوسترهای احساسی که فصل” JoJo گفته E! اخبار. “اما در حال حاضر راستش من هیجان زده به تماشای آن را به عقب و هیجان زده به آن را از طریق اردن ،

املاک و مستغلات توسعه دهنده گفت: در سال 2016 اردن سعی کردم به تماشای دو قسمت از فصل اما سپس به او گفت: “” من نیازی به دیدن این.”

در حالی که او گریختم گلوله از داشتن نامزدش او را تماشا قلاب تا با بچه های دیگر در فصل جوجو گفت: چهار سال بعد از آن به نظر می رسد مانند آن خواهد بود خنده دار تر از ترسناک به نظر او لیسانس تاریخ.

“ما در یک رابطه جدید. همه چیز نیست به عنوان ثابت و سپس” جوجو گفت: او عاشقانه در طول پخش اول از فصل در سال 2016. “اما در حال حاضر چهار سال بعد او هیجان زده به تماشای. ما در حال رفتن به دیدن یک خنده بزرگ خارج از آن.”

  Jerritt کلارک / گتی ایماژ

وقتی جوجو فصل در اصل پخش برخی از بینندگان فکر می کردم که اردن برادر کوچکتر از NFL ستاره آرون راجرز بود که در آن به دلایل حق و که او فقط به دنبال شهرت.

“منتقدان فکر می کردم این مرد است که تقلید می کنی آن هر چه” جوجو گفت. “من فکر می کنم که با خاک می آید از زمانی که شما در حال دونده جلو و من فقط فکر آن را بیش از حد خوب درست باشد.”

دو رو درگیر در لیسانس فصل آخر و چهار سال بعد JoJo گفت نامزدش است “شگفت انگیز” و یک “باور نکردنی و فوق العاده دوست داشتنی است.”

لیسانس هواداران می دانند که جوجو عروسی has been a long time coming اما این زن و شوهر بود بالاخره یک تاریخ برای تاریخ 13 ژوئن سال 2020 تنها برای پایان دادن به تعویق انداختن خود را مدتها در انتظار nuptials با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

جوجو و اردن در حال حاضر طرح به نکاح در سال 2021 با توجه به یک Instagram ارسال توسط داماد بود که در اینجا دیده می شود. در آنچه قرار بود روز عروسی خود را در اوایل این ماه عروس عینک سفید رنگ به جای یک لباس سفید به عنوان دو خود را به نقاشی اتاق رختشویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>