جوجو Babie شده است های یک جریان ثابت از کون جرقه بزند به او Instagram خوراک بیش از 24 ساعت گذشته از جمله او در جدیدترین پست خود در لباس زیر زنانه بند دار. محبوب رسانه های اجتماعی مدل های مطرح شده در یک بستر برای به روز رسانی است که متصلب تا بیش از 25,500 در اولین ساعت پس از آن رفت و زندگی می کنند.

او متعادل بر او راست پا و تکیه او زانوی چپ در بالای تخت او و نگاه بیش از شانه چپ در دوربین. او قرار داده و او را دست راست در مقابل او حجاب حاجز و مطرح دیگر او دست به هوا. Jojo به یک نگاه فریبنده با لب های او کمی جدا و را لرزاند لاسی نرم افزار آرایش به نظر می رسد که شامل یک گربه سیاه و چشم بنفش, سایه چشم و نکات برجسته سفید زیر ابرو. او همچنین به نظر می رسید به ورزش تاریک سرخ و نور رژ لب صورتی.

لباس او روشن بود نور فیروزه ای رنگ بود و یک لا برش در پشت است که او را ترک لخت کون بر روی صفحه نمایش کامل. عروسکی تا به حال یک پا قطع تنوری با لبه و نشاط برش در جلو که در سمت چپ برخی از sideboob نشان میدهد. خروس بزرگ, قفل تضاد خوبی در برابر گروه خود را و او آن را پشت شانه های او در امواج نرم.

تخت است که او مطرح شده و در حال ورق های سفید و نور سبز لیمویی بالین با خردل زرد تر و تمیز. آن را همسان دیوار کاملا و تا به حال یک طرف میز و در کنار آن با یک لامپ مدرن.

به علاوه در سمت راست قاب وجود دارد یک آلاچیق یا راهرو با یک قطعه از آثار هنری بر روی دیوار.

این مدل به خوبی روشن با تشکر از نور طبیعی که پر از اتاق.

بسیاری از Jojo پیروان به نظر می رسید به به روز رسانی و در بخش نظرات به اشتراک گذاشتن افکار خود را.

“شما یک الهه” اعلام کرد یک جانباز.

دیگران به ظاهر نمی تواند کمک کند اما در پاسخ به او لاسی عنوان.

“برای تلفن های موبایل مانند یک طرح” نوشت: یک دوم تحسین.

“بهترین آخر هفته همیشه!!!” گفت: یک سوم فن.

“برای تلفن های موبایل مانند یک رویا به حقیقت می پیوندند” raved یکی دیگر از حامی.

علاوه بر این Jojo نوشته شده دیگری چشم نواز selfie چند روز پیش. که او آشکار و کوچک نئون زرد و ایستاده بود در آنچه مانند نگاه او ، لباس شنای زنانه دوتکه به بالا تا به حال تکه های کوچک پارچه و cutouts که در سمت چپ او underboob نشان میدهد. او قرار داده شده یک دست بر سینه او برگزار شد و تلفن با او دست و جشن رسیدن به 10 میلیون Instagram followers, چیزی که او مورد بحث در این عنوان است. این به روز رسانی را دریافت بیش از 149,900 را دوست دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im