جوجو Babie به شمار بر روی زانو های خود را به صورت ویدئو جدید Selfie در Instagram

جوجو Babie شده است در ساخت بسیاری از وقت خود را در قرنطینه توسط های سکسی جدید عکس های سلفی در Instagram به تازگی و آن را نگه داشته نورد با جدیدترین به روز رسانی از امروز. این ççê ی مطرح شده در زانو خود را در اتاق خواب او و را لرزاند یک پیراهن کوچک که در سمت چپ قفسه سینه خود را نشان می دهد.

احساس تانک بالا بود و نور آبی با تسمه نازک و سست پایین یقه. این مدل نیز کشیده در پایین پیراهن آوردن توجه به خود سر رخ و sideboob. جوجو ممکن است با پوشیدن کف, اما آن را سخت به بگویید با تشکر برای خود برخواهد داشت.

به علاوه, دید از بالا آسیایی برگزار می شود سیاه و سفید تلفن با دست دیگر و آن را پنهان پایین چانه خود را. او مانیکور فرانسوی سخت بود به دست او انداخت پایین در روی صفحه نمایش برای عکس.

علاوه بر این جوجو عینک مو در سنگین قسمت سمت چپ. او به خار او قفل در جلو چپ و شانه مو بور او را در تقابل با او تیره تر ریشه.

جوجو همچنین به نظر می رسد به دست گرفته اند و با آرایش پر زرق و برق نرم افزار. او را لرزاند بنفش سایه چشم نقره ای برجسته در زیر ابرو سنگین گربه چشم و مژه بلند. او همچنین sported سنگین سرخ و تیره و رژ لب صورتی.

جوجو مطرح شده در قهوه ای فرش و وجود یک تخت قابل رویت در پشت سر او با یک نقره بالین. علاوه بر این وجود یک طبقه با طول آینه به طور مستقیم در پشت او است که به دنبال یک نگاه بهتر در اتاق خود.

عیار شد به خوبی روشن در عکس با نور طبیعی که آب گرفتگی اتاق. پوست او نگاه بی عیب و نقص و میدرخشد در نور است.

به روز رسانی شده است دوست داشت بیش از 50,650 بار تا کنون و زیبایی را ستایش طرفداران را به بخش نظرات برای ارسال عشق خود را.

“شما همیشه مانند یک فرشته زیبا,” gushed یک حامی.

“به خاطر اونا میاد! آن را خسته کننده در اینجا در محل کار به هر حال!” بانگ زد: یک دوم تحسین در پاسخ به او عنوان.

“اوه! من آرزو می کنم من می توانم می آیند قرنطینه با شما!!” گفت: یک سوم رسانه های اجتماعی کاربر.

“مراقبت از خود” نوشت: پیرو.

بمب دیگر نیز به اشتراک گذاشته و چشم نواز, عکاسی از خانه او در Instagram چند روز پیش که زمان امید بستن برای یک شات کامل بدن از خودش در داخل خانه اش ، جوجو ایستاده بود با بازگشت او رو به دوربین و عینک آبی, ژاکت, high-rise خاکستری کف و سفید کفش ورزشی. او derrière سخت بود به دست او برگزار شد این گوشی با یک دست و با موی دم اسبی با دست دیگر. مدل ایستاده بود کنار میز و پله پله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>