جوجو Babie نهفته در معده او در نئون صورتی شورت لا کونی

جوجو Babie در زمان استراحت از معمول کشنده جرقه بزند در اوایل امروز و کمک به ترویج یک دوست Instagram account اما از یک دید جدید selfie. آسیایی عیار عکس خودش دروغ گفتن در معده او در یک نئون صورتی شلاق زدن و مطرح با سگ.

مدل دروغ وری روی تخت او مطرح شده و او راست پا به هوا و استراحت او دیگر پا بر روی او گوساله. جوجو برگزار تلفن در دست چپ و تمدید دست راست خود را در مقابل او. او پنهان دهان او در این عکس اما او هنوز موفق به بیرون آمدن لاسی vibes به عنوان او برگزار شد و سرش و انداخت تا به دنبال در صفحه نمایش تلفن.

جوجو عینک مو خود را در یک موی دم اسبی و موهای خود را فر را به سمت تخت او. او عینک تنگ, پیراهن سفید و شورت لا کونی که در سمت چپ انحنا او در کامل نشان می دهد.

تخت است که احساس مطرح شده در حال نقره ای, مخمل خواب دار بالین و تطبیق footboard با snakeskin-چاپ طراحی الهام گرفته است. وجود یک لامپ روشن در کنار تخت او کمک کرد که برای روشن کردن اتاق. و به لطف نورپردازی زیبایی پوست نگاه بی عیب و نقص.

به علاوه, آن را سخت به دست دو سگ کوچک. یکی از سگ ایستاده روی زمین قرار داده و آن پنجه در footboard به نگاه جوجو. دیگر سگ ایستاده بود پشت مدل سر و به نظر می رسد فقط به عنوان کنجکاو.

رسانه های اجتماعی ستاره پیروان را دوست game, این تصویر بیش از 32,500 بار و آنها نیز ارسال عشق خود را در بخش نظرات.

“شما مانند یک بانوی زیبا!” raved یک حامی.

دیگران اظهار نظر در مدل حیوانات خانگی.

“سگ خود را برای ساخت شب من جوجو!! امیدوارم که شما خوب!!” آرزو دوم تحسین.

“آنچه r سگ خود را نام جوجو” خواسته کنجکاو فن.

“بیلی و هنری” او پاسخ داد.

“لذت بردن از عکس های خود را!!!” گفت یک چهارم کاربران شبکههای اجتماعی در پاسخ به این سوال در عنوان ،

لباس زیر زنانه, مشترک, چند selfies از وقت خود را در قرنطینه و به نظر می رسد او را نگه داشتن روح او تا کنون.

بمب دیگر ارسال فریبنده عکس پنج روز پیش که زمان نما بر روی زانو های خود را. او عینک روشن, نور آبی رنگ بالای مخزن با بسیار نازک تسمه. جوجو کشیده در پایین پیراهن او با دست راست خود می روم او را رخ و sideboob نشان می دهد. به علاوه او برگزار تلفن خود را با دست چپ و انداخت پایین در صفحه نمایش تلفن. مدل براق موهای خود را بیش از در های سنگین در قسمت سمت چپ و قفل طولانی او رسیده کمر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>