جوجو Babie برگ کمی به تخیل در نشاط, برهنه, لباس زیر زنانه

بمب جوجو Babie دستگیر مقدار زیادی از قلب در رسانه های اجتماعی پس از او نوشته شده یک عکس از خودش در سهشنبه, مارس 31. رسانه های اجتماعی ستاره در زمان به Instagram برای به اشتراک گذاشتن عکس با 9.6 میلیون پیروان و آن را به سرعت تبدیل به یک ضربه.

31 ساله و مدل آمریکایی است که از تبار تراوش یک تحریک آمیز پرنیان به عنوان او عکس داخل خانه. او در مرکز صحنه در لحظهای که او با آن مواجه دوربین از جلو و sported پوت بر روی صورت خود در حالی که زل زده به لنز. او دست راست مطرح شد تا او را بلند بور و سبزه قفل — که مدل دهید در امواج آنها به عنوان آبشاری پایین او بازگشت و بر شانه راست — در حالی که دست چپ او جلب توجه به قفسه سینه خود را به عنوان آن را محکم گریبانگیر او لباس. اینترنت احساس را لرزاند صورت پر از آرایش که شامل بنیاد bronzer مجسمه ابرو, پسوند مژه, خط چشم تیره سایه چشم و رژلب رژلب. چه به سرقت برده نشان می دهد هر چند بود جوجو در انحناء بدن او به عنوان flaunted او شکل دلخواهی در بند دار, برهنه, رنگ, زیر پوش زنانه.

زیبایی یک تکه بود که برگزار شد تا با دو رشته های نازک است که سقوط کردن از شانه اش را ترک نمی کند بسیار به تخیل به عنوان آن را در آغوش گرفت هر بیت از شکل او. در پی پوشاک به حال مشکل حاوی جوجو انگیز دارایی و در معرض مقدار زیادی از رخ. پوشاک نیز برجسته بالا waisted طراحی است که او برجسته, انحنا, باسن و خواستار توجه به تخت midriff. Jojo نمی انتخاب کردن به accessorize بسیار گرم نگاه به آن چشم نواز به اندازه کافی در خود را دارد.

جوجو نشان داد که او عکس گرفته شده در صفحه اصلی که در این پست عنوان او با بیان این که او می خواست به ماندن “ماندن در خانه با هم برای همیشه لطفا برای و خوش و خرم زندگی هر بعد.” او به دنبال احساسات با دو رنگ صورتی-قلب شکلک قلب و چشم از emoji.

شرجی عکس فورا جمع آوری گسترده پشتیبانی از هزاران نفر از Jojo طرفداران و دست آورد بیش از 22,000 دوست دارد پس از فقط 40 دقیقه از رفتن زندگی می کنند. اضافی از 1200 پیروان نیز ستایش مدل در بخش نظرات complimenting او در او به نظر می رسد او مجنون بدن و آشکار ساز و برگ.

“من می خواهم این است که با شما برای همیشه لطفا برای مامی” یکی محبت فن اظهار نظر.

“شما می توانید به من قرنطینه” دوم عاشقانه کاربر اضافه شده با استفاده از جدول دو طرفه به تماس جوجو ولنتاین خود را.

“بسیار زیبا” یک سوم فن chimed در.

“چنین گیج” یک چهارم از طرفداران اعلام کرد.

این گیج کننده به اشتراک گذاشته است تعدادی از شعله ور به نظر می رسد در رسانه های اجتماعی شده است. فقط در مارس 25, Jojo قرار داده و او را قاتل منحنی بر روی صفحه نمایش کامل در یک پی بالا محصول و شلاق زدن لباس شنای زنانه دوتکه است که فرستاده طرفداران به دیوانگی در هر Inquisitr.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>