جوجو Babie نمایش خود ساعت شنی منحنی در حالی که با پوشیدن خیره کننده عدم تطابق لباس شنای زنانه دوتکه در Instagram

جوجو Babie رفت و خسیسانه چادری در آخرین Instagram ها در روز جمعه. مدل دیدم او ساعت شنی منحنی در حالی که درخواست طرفداران او در عنوان پست چه چیزی آنها را خوشحال می کند.

در شرجی شات جوجو نگاه سیگار کشیدن او به عنوان sported سبز رنگ پریده بالا لباس شنای زنانه دوتکه. پوشاک افتخار تسمه اسپاگتی نازک که نمایش او باب روز بازوها و شانه ها و پایین برش یقه برای جولان دادن او عظیم رخ.

او افزود: یک جفت زرد پایین لباس شنای زنانه دوتکه است که استراحت در کون باسن بزرگ و برجسته او بلند و لاغر ، او به محض صورتی, دامن گره خورده در اطراف دور کمر کوچک. او شکم صاف و قابل توجه abs نیز بر روی صفحه نمایش کامل در ضربه محکم و ناگهانی.

جوجو ایستاده بر روی یک پل با هر دو از آغوش او بیرون کشیده شده و به طرف. او قوسی او بازگشت و ظهور غنیمت او را به عنوان او خم یک زانو و به تحریک خیره به دوربین. در پس زمینه تن از درختان و شاخ و برگ سبز می تواند دیده می شود.

جوجو عینک طولانی, مو بور جدا کردن این مرکز است. او مدل دهید قفل در شل رشته که فر در به پایان می رسد و آبشاری بر شانه اش.

او همچنین به تن صورت پر از آرایش. این نرم افزار به نظر می رسد تشکیل شده است از ضخامت مژه ها و دراماتیک خط چشم سیاه و همچنین به عنوان یک نور گرد سایه چشم و تعریف ابرو.

او نگاه خود را به تکمیل پوست درخشان با صورتی سرخ روی گونه و سوسو زننده هایلایت روی بینی و چانه و زیر چشم و پیشانی. او به نظر می رسید برای تکمیل نگاه گلم با نور صورتی براق روی لب ها کامل.

جوجو در بیش از 10.2 میلیون پیروان نمی تواند به اندازه کافی از این پست کلیک کردن بر روی دکمه مانند بیش از 90,000 بار در کمتر از 24 ساعت پس از آن رفت و زنده بر روی پلت فرم. طرفداران همچنین آب گرفتگی بخش نظرات با بیش از 2500 سخنان در عکس.

“Omg خیلی ناز” یکی پیرو اعلام شده است.

“به دنبال داغ” دیگر اعلام کرد.

“زیبا” یک سوم نظر به عنوان خوانده شده.

“دیدن زیبایی و زیبا, شهوت انگیز منحنی” یک چهارم کاربران شبکههای اجتماعی نوشت.

این مدل به نظر نمی رسد به هر گونه تردیدی در مورد خود انحناء بدن در آنلاین عکس. او اغلب دیده می شود ورزشی سکسی, حمام کردن, لباس, لباس زیر زنانه کوچک و تنگ صدر در پست های خود را.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, Jojo به تازگی پالس از پیروان مسابقه زمانی که او مطرح در آبی و سفید لباس شنای زنانه دوتکه رشته که در سمت چپ کمی به تخیل برای یک عکاسی از خود. به تاریخ که عکس متصلب است تا بیش از 177,000 دوست دارد و بیش از 5,300 نظرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>