John Stamos نوشته های خنده دار, ‘فولر خانه’ کلاه برداری, ‘کامل قرنطینه,’ بازیگران خود شرکت ستاره و نشان می دهد خالق

John Stamos ارسال شده خنده دار خانه کامل کلاه برداری به Instagram او به عنوان قرنطينه در میان coronavirus بیماری همه گیر.

56 سال بازیگر که با بازی جسی Katspolis در اصل ABC طنزهای مشترک یک تقلید مسخره امیز تصویری با عنوان کامل “قرنطینه” که ویژگی های دیرین خود شرکت ستاره و نشان می دهد خالق جف فرانکلین.

در بیش از حد زیبا و دلفریب, کلاه برداری, Stamos و شرکت ستاره وصله پینه کردن نشان می دهد وام های افتتاحیه شروع با ماشین سواری از روی پل گلدن گیت به عنوان خانه کامل تم آهنگ جسی فردریک “در همه جا شما نگاه” بازی می کند در پس زمینه.

دوربین سپس صفر در Stamos که از مقدار مورد نیاز از ژل را به عنوان او می ایستد و بی اراده در مقابل سینک حمام.

بعد Bob Saget — تمیز عجایب دنی تنر در نشان می دهد. او مسلح با ضد عفونی کننده دست و کف شوی در حالی که دیو Coulier (شخصیت او را سابق هم اتاقی جوی گلدستون) است که ماهیگیری برای یک تکه از پیتزا پپرونی.

خانه پر ستاره Candace Cameron Bure دیده می شود صرف وقت ياوه توالت او در حالی که Jodie Sweetin (استفانی Tanner) این است که خواب روز به دور است.

در نهایت با سفر به فروشگاه مواد غذایی در حال تبدیل شدن ریسک, Andrea آرایشگر (با نام مستعار Kimmy Gibbler) متوجه می شود او را به یک تخم مرغ.

این کلیپ همچنین شامل کامل خانه خالق جف فرانکلین حول یک توپ به چهره نقاب Retrievers طلایی. رجعت فیلم Tanner خانواده حدود 1980s بسته کردن کلاه برداری.

در این عنوان به گونه های برامده ویدئو Stamos یادآوری طرفداران برای ایمن ماندن و در خانه بمانند. او همچنین به شوخی که بر خلاف خانه کاملاست که در تلویزیون در برخی از ظرفیت از سال 1987 این قرنطینه خواهد شد و در نهایت از بین برود.

در نظرات به طرفداران raved مورد Stamos’ خنده دار به روز رسانی کامل خانه و خانواده است.

“بله. تو برنده” یک دیدگاه نوشته به Stamos.

“این بهترین چیزی که من دیده ام در تمام طول روز!” یکی دیگر اضافه شده است.

“خنده دار…این برای دیزنی+?,” یک سوم شوخی.

دیگران نیز پرسید که چرا طولانی از دست رفته تنر, خواهر, میشل (مری کیت و اشلی اولسن) نیست در این ویدئو.

“آرزو مری کیت و اشلی می تواند اجازه دهید شل و برخی از سرگرم کننده خود را با خدمه قدیمی!” فن نوشت.

چند طرفداران نیز پرسید: “از کجا بکی?” در اشاره به رفتگان بازیگران عضو Lori Loughlin که بازی Stamos’ در سری.

Stamos بدیهی است که با بازیگران سابق خود را نشان می دهد و همچنین به عنوان کامل خانه خالق فرانکلین بود که در واقع اجازه رفتن از خود showrunner وظایف در سال 2018 است.

روشن است که Stamos بسیار دلتنگ مورد وقت خود را در خانه کامل حق رای دادن. این بازیگر به تازگی نشان داد او حتی صاحب یاد شطرنجی کوچ از فولر خانه spinoff که پیچیده تولید سال گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>