John Stamos نا محدود در غروب آفتاب خیره Selfie

John Stamos مشترک خیره کننده عکاسی از غروب آفتاب در مجموعه ای از یک جولای 4th, PBS ویژه ای است که برنامه ریزی شده است که هوا در طول تعطیلات روز استقلال. نا محدود بازیگر خوش تیپ بود در ضربه محکم و ناگهانی است که خود را نشان داد از نظر تولید و همچنین به عنوان یک رنگارنگ طلا و آسمان صورتی در فاصله.

جان میزبان یک کنگره چهارم سالانه PBS ویژه او را گروگان برای چند سال گذشته. ویژگی های خاص پوشش از 20 دوربین های قرار گرفته در اطراف واشنگتن دی سی و اجازه می دهد تا بینندگان یک ردیف جلو نمای با شکوه نمایش آتش بازی. سری علائم آن 40th anniversary با این پخش. از آن پخش شده است برای بینندگان در سراسر ایالات متحده و همچنین نیروهای دیده بان که در سراسر دنیا بر روی نیروهای آمریکایی شبکه اظهار داشت: نمایش وب سایت رسمی. سالانه ویژه خواهد شد در جولای 4 از 8 تا 9:30 p. m.

در این تصویر جان به نظر می رسد برای نگه داشتن گوشی خود به ضبط اتفاقات در طول یا مداخله و یا تمرین برای برنامه. او در یک کت و شلوار خاکستری ژاکت زنانه در عکس سیاه و سفید دکمه پایین پیراهن که باز بود در آن یقه. جان را به موهای براق و دور از صورت خود را و مدل دهید در یک خار پشت مد. او لبخند برای عکس. به جای او نگاه افسرده در عکس.

پشت ستاره از Netflix بکشد فولر خانه بود یک سری از اندازه سازه قرار دارد که چندین چراغ که روشن تنظیم شده است. همچنین دیده شد مانیتور با برخی از اسکریپت که جان در سراسر استفاده می شود نشان می دهد. وجود دارد به نظر می رسد حداقل خدمه در مجموعه. مخاطب دیده نمی شد در این تصویر. هنرمندان برای نشان دادن نشده است را اعلام کرد. در سال 2019, خوانندگان و افراد مشهور مانند کارول پادشاه, لیندزی استرلینگ, Keala حل و فصل, Vanessa Williams, O’Jays, Yolanda Adams و کنجد خیابان Muppets انجام شده در طول پخش.

طرفداران شد خیره شدن به غروب آفتاب خیره کننده شات و همچنین با جان نا محدود خوب به نظر می رسد.

“من نمی دانم که در آن غروب آفتاب شروع می شود و Stamos به پایان می رسد…” شوخی یک پیرو از این بازیگر در Instagram.

“این یک نمایش شگفت انگیز جان! و شما بد نیست هم گفت:” یک دوم فن.

“شما نگاه کنید کاملا شگفت انگیز! نا محدود یک کلاس درست عمل می کنند. من فکر می کنم شما حتی بدست داغتر از شما کردم ازدواج کرده بود و یک بچه” اظهار داشت: یک سوم تحسین از جان. این بازیگر است که به Caitlin McHugh و آنها به اشتراک گذاشتن یک پسر بیلی.

“شما مانند یک مدل نقش و به نظر می رسد مانند یک فرد واقعی. من عاشق این عکس بسیار. باید خوشحال چهارم خود را با خانواده” گفت: نهایی پیرو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>