جان Kasich ممکن است ارائه سیاسی ‘پوشش’ برای دیگر جمهوری خواهان متمایل به سمت جو بایدن کارشناسان می گویند

اوهایو سابق فرماندار جان Kasich گزارش شده است که میله میله به صحبت در کنوانسیون ملی دموکرات ها به نمایندگی از جو بایدن.

معلوم نیست اگر او انتظار می رود که به طور خاص تایید معاون رئیس جمهور سابق. با این وجود داشتن یک مادام العمر جمهوری خواه صحبت می کنند به نمایندگی از حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری — در خود کنوانسیون کمتر — آیا نمایندگی عمده در سراسر راهرو حمایت بایدن.

دکتر جیم Ronan, استاد علوم سیاسی در دانشگاه روچستر اشاره کرد که با داشتن Kasich صحبت در بایدن از طرف مشروعیت می دهد به هر گونه ادعا می کند که معاون سابق رئیس جمهور حمایت هر دو حزب.

“پشتیبانی از سراسر راهرو را فراهم می کند خوب روابط عمومی افزایش برای مبارزات انتخاباتی و اجازه می دهد تا آنها را به می گویند که حمایت هر دو حزب. با توجه به اخبار امروز, آن را تقریبا مشخصی جان Kasich خواهد بود برجسته در بایدن کمپین تبلیغات پایین جاده به احتمال زیاد تشویق دیگر جمهوری خواهان برای عبور, حزب, خطوط,” او گفت:.

Ronan همچنین اشاره کرد که با وجود سابقه برای سیاستمداران عبور از راهرو به صحبت می کنند به نمایندگی از یک نامزد از حزب مخالف در کنوانسیون.

“ما همچنین شاهد این در سال 2004 زمانی که ظل میلر یک سناتور دموکرات از گرجستان گفت در کنوانسیون حزب جمهوری خواه و پشتیبانی از رئیس جمهور بوش” Ronan گفت.

به طور مشابه نیز که در سال رونالد ریگان پسر خود صحبت می کرد در کنوانسیون ملی دموکرات ها. چهار سال بعد در سال 2008 ال گور را در حال اجرا همسر جو لیبرمن گفت در کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه.

“این جالب خواهد بود برای دیدن اگر Kasich تصمیم سیاسی را فراهم می کند پوشش برای هر گونه دیگر جمهوری خواهان که ممکن است با تکیه به سمت بایدن. شده اند وجود دارد, شایعه, اما تا کنون Kasich است که برجسته ترین عضو عربستان به طور علنی حمایت بایدن” Ronan اضافه شده است.

John Kasich waves to a group of Republican Gubernatorial Candidate Ohio Attorney General Mike DeWine supporters
  کرک اروین / گتی ایماژ

به طور مشابه, گیلبرت L. ميشود Ph. D. امور عمومی استاد در اوهایو و دانشگاه فرض است که این نوع از سراسر راهرو حمایت می تواند از رای دهندگان مردد.

“پشتیبانی از خوبی در نظر گرفته و برجسته نام از مخالف حزب سیاسی می تواند تاثیر بسیار زیادی در رای گیری رفتار وقتی که می آید به انتخابات ریاست جمهوری. این نوع از داد و کلامی تایید ممکن است کمک کند اشاره نوسان رای دهندگان در یک جهت خاص و حتی نفوذ تاریخی حزب وفادار رای دهندگان که ممکن است آویزان در شرایط بسیار خاص مسائل مربوط به سیاست. به ویژه در انتخابات است که ممکن است بسیار نزدیک چنین حزبی حمایت می discernibly تغییر نتیجه” ميشود گفت.

در واقع این درست است به خصوص در اوهایو. از وزارت امور خارجه به طور سنتی به یک به اصطلاح “چرخش دولت” که 18 انتخاباتی رای بسیار در پی پس از توسط نامزدها از هر دو طرف در مسابقه برای دریافت 270 لازم را به نفع خود. مغلوب ساختن پیشی جستن برنده اوهایو در سال 2016; در حال حاضر دولت به نظر می رسد به چرخش در مغلوب ساختن پیشی جستن ، در آوردن یک جمهوریخواه سابق فرماندار دولت به حمایت از او Kasich حمایت به طور بالقوه می تواند نکته اوهایو مقیاس در بایدن ،

William S. دوچرخه مشاور سیاسی و نویسنده کتاب برنده مبارزات سیاسیاشاره کرد که پشتیبانی از سراسر راهرو به حزبی رای دهندگان که نمی خواهم نامزد خود “اجازه” را نشان می دهد و خود را در موقعیت خود قابل قبول است. دوچرخه پیش بینی شده است که Kasich و دیگر جمهوری خواهان بیرون آمدن و حمایت بایدن می تواند “پوست دور” رای است که می تواند برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“و در ایالات متحده است که می تواند برنده و یا از دست رفته با چند هزار رای از میلیون ها نفر از بازیگران مانند ویسکانسین و میشیگان و پنسیلوانیا که پشتیبانی می تواند تفاوت زیادی” دوچرخه گفت.

Kashich است نه به طور خاص اظهار نظر در مورد این گزارش ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>