John David & Abbie Duggar سهم شایان ستایش ژوئیه 4 عکس از نوزاد فضل

جان دیوید و Abbie Duggar در جشن اول چهارم جولای به عنوان پدر و مادر جدید خود را تقریبا 6 ماهه پدر فضل آنت Duggar. این شمارش ستاره ها نمی پست در رسانه های اجتماعی به عنوان اغلب به عنوان بقیه از خواهر و برادر خود را, اما زمانی که آنها آن را انجام دهد معمولا چیزی ویژه برای طرفداران خود است. در روز شنبه با ارسال یک Instagram ضربه محکم و ناگهانی از Gracie در یک شایان ستایش میهنی ساز و برگ.

به افتخار از تعطیلات جان و Abbie لباس دختر کوچک خود را در رنگ قرمز سفید و آبی و به اشتراک گذاشته شده آن را با خود 527,000 پیروان. وجود دارد نه فقط یک عکس یا, اما یک مجموعه ای از سه که نشان داد چقدر Duggar نوه رشد کرده است پس از آخرین تصویر نوشته شده بود. در هر سه عکس, ظرافت, عینک بدون آستین لباس با بالا در نیمه های راه راه قرمز و سفید و پایین نیم پف آبی توتو با ستاره سفید. در کمر شد و یک پاپیون قرمز متصل شده است. او نیز تا به حال یک پیشانی بند با تطبیق گل های فرسوده در سراسر بالای سر کوچک.

جان و Abbie نخستزاده بود لبخند عکس جامعی بود. او چشم های تیره به نظر می رسد درخشان به او خندیدی. او برگزار شد تا با پدر او اما تنها دست خود را می تواند دیده می شود. نیز وجود دارد یک نوزاد دستبند ریز مچ دست. دیگر Duggar نوه به نظر می رسد به همان نوع از دستبند به عنوان دیده می شود در عکس های قبلی.

دوم عکس یک پرتره خانواده با جان دیوید و Abbie Duggar ایستاده نزدیک به یکدیگر به دنبال بسیار خوشحال است. Abbie برگزاری بود دختر خود را در آغوش او. آن نگاه مانند خانواده سه روز را صرف خارج از منزل به عنوان یک نهر دیده می شد در پس زمینه.

جان دیوید عینک یک پیراهن آبی و کلاه بیس بال برای تفرج در حالی که او را تماشا کرده بود سفید بالا است. او بلند شد و به عقب کشیده به سمت موی دم اسبی.

سوم و نهایی لحظهای که بسیار شبیه به یکی از Gracie. تنها تفاوت او بود بیان. در این زمان او به نظر می رسد در یک نیم لبخند با چیزی کنجکاو نگاه در چهره خود را.

Duggar طرفداران به طور کامل شیفته با cuteness overload. آنها زمان خود را در چهارم جولای جشن برای به اشتراک گذاشتن شور و هیجان خود را از دیدن Gracie یک بار دیگر.

“آه قلب من! او شایان ستایش است!” یکی پیرو گفت.

“کودک یک عیار پای او 4th ماه ژوئیه اندکی لباس” پاسخ داد: یکی دیگر از فن.

“آن گونه ها و چشمها,, زیبا,” سوم شخص اظهار داشت.

واقعیت ستاره شده اند های ماهانه جرقه بزند در Instagram هر زمان فضل بازدید یک ماه دیگر ، 5-ماه نقطه عطف جشن گرفته شد با ضربه محکم و ناگهانی نوزاد در شکم او به دنبال در دوربین. به نظر می رسد او رشد کرده است کمی در ماه گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>