John Cusack می گوید پلیس شیکاگو شارژ با باطوم زده دوچرخه خود را به عنوان او فیلم برداری سوختن ماشین در اعتراض

John Cusack گفت: ماموران پلیس متهم در او را با باتوم زده و دوچرخه خود را در حالی که او فیلم برداری سوختن ماشین در افزایش تظاهرات در شیکاگو است.

بازیگر و شیکاگو بومی شده های به روز رسانی از اعتراضات در صفحه توییتر خود از جمله یک کلیپ که به نظر می رسد برای نشان دادن افسران فریاد او را به ترک این منطقه که در آن او تا به حال فیلمبرداری شده است. هر چند این ویدئو نیست به وضوح نشان می دهد این اقدام Cusack توضیح داد که آنها زده دوچرخه خود را با باطوم به عنوان آنها پیشرفته در او.

قبل از حادثه Cusack به نظر می رسد در ضخامت از تظاهرات آنها به عنوان خشونت تبدیل شد. او به تعدادی از فیلم ها نمایش معترضان فوق العاده ویندوز و غارت فروشگاه ها در سراسر مرکز شهر شیکاگو است. تصویری دیگر به اشتراک گذاشته شده توسط این بازیگر نشان داد ساختمان آتش کشیدند و پلیس در حال حرکت با یک سنگین حضور طریق این منطقه است.

شیکاگو یکی از بسیاری از شهرستانها که شاهد افزایش تظاهرات روز شنبه هزاران نفر از معترضان به خیابان ها برای فراخوان عدالت برای جورج فلوید که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در روز دوشنبه. تظاهرات شدت در طول هفته با مینیاپولیس معترضان اواخر روز پنج شنبه از طریق شکستن یک سد در حوزه پلیس در مینیاپولیس و تنظیم آن را به آتش.

در شیکاگو وجود دارد گزارش از تخریب و غارت در سراسر شهرستان در روز شنبه. به عنوان شیکاگو تریبیون گزارش داد شهردار لری Lightfoot برگزار شد یک کنفرانس خبری در اواخر روز شنبه اعلام حکومت نظامی است که به اثر بین 9 بعد از ظهر و 6 صبح در شهر.

Lightfoot گفت: او منزجر بود با رفتار برخی از معترضان.

“من اینجا هستم تا به شما تماس بگیرید برای شما بی مبالاتی” او گفت: با توجه به سخنان کارگردان در این تظاهرات که به خشونت تبدیل شد. “من دیده ام معترضان پرتاب پرتابه در اداره پلیس… بطری آب ادرار و خداوند می داند چه چیز دیگری. من می خواهم به بیان ناامیدی و واقعا کل من نفرت در تعدادی از کسانی که آمد به امروز تظاهرات مسلح برای نبرد همه جانبه.”

تعدادی دیگر از دولت و رهبران محلی همچنین صحبت کردن در برابر خشونت قرار گرفت که در جریان تظاهرات روز شنبه.

Cusack شده بود آوازی در مخالفت با نژادپرستی ساختاری و نقش اعتقاد او رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ایجاد اختلافات نژادی.

در حالی که هنوز روشن نیست که دقیقا زمانی که تصویری از آشکار حمله توسط پلیس گرفته شده است Cusack به نظر می رسد در میان گروه کوچکی از معترضان هنوز در خیابانهای شیکاگو پس از حکومت نظامی که Lightfoot در محل قرار داده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>