در روز شنبه سابق تاثیر کشتی کج استار Joey Ryan فعال خود را در حساب های رسانه های اجتماعی شده و نزدیک به یک ساعته تصویری که در آن او در مورد تجاوز جنسی اتهامات او رو به عنوان بخشی از #SpeakingOut جنبش است.

در این ویدئو که می تواند در تمامیت خود را در اینجا Ryan آغاز شده گفت: او به اشتراک گذاشته شده آن را برای افرادی که هنوز از او حمایت با وجود اتهامات او رسیدگی ماه گذشته. او توضیح داد که او در ابتدا اظهار نظر نمی کنم این موضوع به دلیل درمانگر خود خواسته او را به رفتن در رسانه های اجتماعی وقفه. او اضافه کرد که خود را وکیل به او شبیه مشاوره گفتن این کشتی گیر به نظر تا زمانی که او به بررسی تمام ادعا می کند.

“من می دانم که درمان در مورد پیشرفت و کمال اما من نمی خواهم به یک چیز کاملا روشن من هرگز تا به حال رابطه جنسی با یک زن بدون رضایت” Ryan تاکید کرد در 1:10 علامت کلیپ.

“من هرگز مرتکب جرم نسبت به یک زن و من هرگز مرتکب جرم ، و بر خلاف این اتهامات من شواهد واقعی است که می تواند به شما نشان می دهد که. من همچنین می خواهم آن را روشن است که من همیشه قادر به جدا کردن کسب و کار از زندگی شخصی من است.”

یک گزارش جداگانه از طرفدار کشتی ورق شکست هر یک از نقاط رایان در مورد بحث های ویدئویی خود را. خروجی اشاره کرد که grappler نشان داد تصاویری از چند گفتگو با شاکیان که او معتقد است که ثابت کنیم که فعالیت های جنسی که در محل بودند با رضایت طرفین. همچنین اشاره شد که در آن زمان رایان ادعا کرد که حمایت کردن پس از تحقق است که زنان او با تعامل علاقه مند بودن از نظر جنسی صمیمی با او.

رایان بود, اما ذکر یک حادثه که در آن او تا به حال مسلما بد تعبیر کردن سیگنال از یک زن کشتی گیر, تفکر او “می خواستم به قلاب تا” زمانی که او در واقع می خواستم برای حفظ یک دوستی افلاطونی با او. او سپس عذرخواهی کرد برای اقدام در چنین راهی به سوی زن است.

در علاوه بر این به رفتن را از طریق هر یک از این اتهامات ساخته شده در برابر او رایان هم در آزادی خود را از تاثیر این ادعا که مقامات شرکت نمی کند در تماس با او و پس از آنها اعلام کرد رسیدگی به این موضوع است. او گفته است که این نهاد تصمیم به آتش او یک نمونه از تلاش برای به دست آوردن “نفوذ” با ارسال یک بیانیه عمومی در مورد آزادی او. بیشتر او اضافه کرد که قرارداد خود را ظاهرا او را مانع از اخراج داشتند و قبل از او امضا کردند.

رایان بود که نه تنها تاثیر استعداد به صورت موشکافی در ماه ژوئن پس از چندین نفر — عمدتا زن کشتی گیران و طرفداران — جلو آمد و در رسانه های اجتماعی و متهم تعداد زیادی از مردم در کشتی کسب و کار از سوء رفتار جنسی. این شرکت نیز منتشر شد دیو Crist و مایکل الگین بیش از این اتهامات با دومی در ابتدا وارد شدن به حالت تعلیق قبل از او برداشته شد از تمام حوادث آینده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im