Joey King Slays در Sequined دامن و بالا مطلق در عکس اختصاص داده شده به توییتر متنفر

Joey King خیره شدن طرفداران او تاب شیک, طراح لباس که نشان داد او پاهای خوش بر و رو. غرفه بوسیدن ستاره نیز می توان مجموعه ای از خیره کننده عکس های مدل سازی برای ارائه یک پیام تصویری برای او متنفر در توییتر.

در مجموعه ای از عکس هایی که او به آپلود Instagram روز یکشنبه جوی, 20 نشان داد اینترنت دیوهایی که او اجازه نمی آنها را به او را به دنبال اعتماد به نفس و کنترل در یک نگاه از والنتینو. لباس او شامل یک دامن کوتاه با پوشش پر زرق و sequins. پوشاک پایه رنگ سیاه بود و آن را برجسته زیادی طلا و بررسی الگوی. دامن تا به حال یک خط به شبح با کمر.

جوی عینک تطبیق cropped ژاکت با آستین بلند و جلو باز. زیر آن او sported کاملا محض بالا. تمام است که می تواند دیده می شود از روشن پوشاک شد, چند, نرم, سایه های ایجاد شده توسط آن برابر است. این بازیگر همچنین لرزاند یک سیاه یا bralette.

جوی تکمیل گروه خود را با یک جفت جوراب ساق بلند, طلا و دشنه صندل. لوکس خود کفش های ویژه ضخامت کاف-مانند مچ بند و یک slinkier پا بند. او لوازم او را ساز و برگ زرق و برق دار با یک جفت از بیانیه رها کردن گوشواره با اشک به شکل کهربا-سنگ های قیمتی رنگی. او همچنین انجام یک مربع طلا کیف دستی با دسته بالا.

عمل استار عینک براق, سبزه, mane آهنگ با نرم و موج. ضخامت موی چتری خود را تحت پوشش پیشانی و نورپردازی عکاسی خود را بیرون آورده و تن گرم در او زرق و برق دار رنگ مو.

برای اولین بار عکس جوی نشسته بر روی یک استارک کف خاکستری با تطبیق افت. پای راست خود را خورده بود در مقابل او و او زانوی چپ شد. آغوش او پیچیده شد و اطراف او را ران. در ضربه دوم او ایستاده بود و با پای راست عبور از سمت چپ. او تا به حال چانه کج و یک دست شد تا به عنوان اگر او فقط می خواهم کشیده در یک رشته مو. او به دوربین شرجی شدید تا حدودی نگاه کنید.

تصویر نهایی شد نزدیک جوی نشسته. این ارائه یک دید واضح و روشنی از یکی از gleaming, گوشواره, اما او چشمان آبی درخشان واقعی بودند نشان می دهد stealers. او زل زده به سمت با یک رویایی بیان در چهره او.

جوی Instagram pics انباشته اند و بیش از 1.9 میلیون بازدید و شمارش تا کنون. آن را نیز نمی کند برای هزاران نفر از نظرات آمده ریختن در.

“شما لعنتی زیبا,” خواندن یک پیام است.

“غیر واقعی است. این زرق و برق دار هستند ، اظهار داشت: یکی دیگر از فن.

“Foxy lady!!!” gushed یک سوم تحسین.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, سبک ستاره نیز wowed طرفداران او با این نگاه است که او را لرزاند به گلدن گلوب. این یک Iris Van Herpen طراحی با لیزر-برش از جزئیات است که تا به حال برخی از طرفداران گفت که از آن ساخته شده آنها سرگیجه به آن نگاه کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر