جو والش هشدار ‘تماشای فاکس نیوز می توانید کشته’ پس از میزبان سوال اجتماعی فاصله

سابق جمهوری خواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری جو والش در زمان به توییتر به فاکس نیوز بینندگان وخیم هشدار پس از یکی از شبکه میزبان بحث های اجتماعی فاصله.

کنگره سابق را بازتوییت کرد یک کلیپ از رادیو فردا, میزبان, Laura Ingraham بحث ناشناس دکتر با او در مورد محاسن اجتماعی فاصله به کاهش گسترش COVID-19 در طول بیماری همه گیر.

“من به ذکر است که قبل از تماشای فاکس نیوز می توانید به کشته شدن?” والش نوشت.

در این ویدئو Ingraham تلاش برای توضیح به مخاطبان است که اجتماعی که فاصله زیادی از جهان را به تازگی تجربه کرده و ایالات متحده تمرین برای چهار تا شش هفته ممکن است موثر بوده است.

“وجود دارد هیچ پایه و اساس علمی و اعتقاد داشتند که پس از آن هرگز مورد مطالعه قرار گرفته است. و به عنوان یکی از بیماری های عفونی دکتر به من گفت هفته گذشته در تلاش برای جلوگیری از این ویروس اجتماعی فاصله است مانند تلاش برای رانندگی ناخن طریق jello. ویروس ها گسترش یافته است. این چیزی است که آنها” Ingraham گفت.

البته رادیو فردا میزبان اشاره نمی کند که این بیماری عفونی پزشک او گفت: در نظر گرفت. هنوز هم به نظر می رسید او مقدار زیادی متقاعد شده در مورد اظهارات او را که اجتماعی فاصله بود که لازم نیست برای مبارزه با رمان coronavirus.

والش پاسخ دریافت 1,400 رسانهها و 4,500 حساب توییتر همچنین آمار “مانند” را فشار دهید در حمایت از هشدار خود را.

برخی از افرادی که پاسخ به والش افکار اشاره کرد که Ingraham صحبت در مورد اجتماعی فاصله اگر به عنوان بسیاری از کشورهای دیگر در سراسر جهان تا به حال موفق به جلوگیری از گسترش این ویروس در آنها با توجه به اقدامات سختگیرانه تصویب رسید.

دیگران نیز با اشاره به ریاکاری Ingraham گفتن که بینندگان اجتماعی فاصله هیچ مدرکی برای آن در حالی که او به احتمال زیاد آن را تمرین خودش در رادیو فردا. چند نفر خواست میزبان به تمرین آنچه که او موعظه و بیرون بروید و در مورد بدون هیچ گونه نگرانی.

با توجه به آمریکایی انجمن میکروب شناسی نشان داد که مطالعه تاریخ اجتماعی فاصله و غیر دارویی مداخلات (NPI) ثابت می کند که وجود دارد این است که داده هایی را که پشتیبانی از اثر مهار استراتژی از جمله قرنطینه مرزی کنترل تماس, ردیابی و نظارت است. هر چه زودتر که این روش در حال اجرا بهتر کار می کنند. هنگامی که آن را به درستی کار می کند, اجتماعی فاصله کمک می کند تا سرعت گسترش بیماری را کاهش می دهد و تعدادی از بیماری-مرگ و میر مرتبط.

“در سال های اخیر NPI اقدامات شده اند با نفوذ در کاهش تاثیر H1N1 و حاوی 2003 شیوع SARS-CoV.”

Inquisitr قبلا گزارش شده است که والش پیش بینی کرد که پس از سال 2020 حزب جمهوری خواه خواهد شد و مهم نیست که چه کسی به پایان می رسد تا برنده انتخابات ریاست جمهوری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>