جو Giudice به تازگی نصب شده خود را Instagram حساب که آینده لحظه در زنان خانه دار واقعی از نیوجرسی است که او می دانست که ازدواج خود را به ترزا Guidice بود.

این زن و شوهر شده است برای ازدواج 20 سال و به اشتراک گذاری آنها چهار فرزند اما پس از جدا شدن در حالی که خدمت مربوطه زمان پشت میله های زندان برای تقلب در ازدواج خود را شروع به سقوط از هم جدا. هنوز هم با توجه به مجله مااو مطمئن بود که همه چیز تمام شد تا ترزا و دختران بازدید جو در ایتالیا, که در آن او تبعید شد به پس از سپری کردن دوران محکومیت خود را.

او می گوید که زمانی که ترزا به او گفت که او نمی خواهید به خواب با او می دانست که همه چیز تمام شد.

کلیپ از نمایش نشان می دهد جو و ترسا چت در مورد که در آن او را به خواب در حالی که بازدید. این زن و شوهر در حال بررسی تخت در اتاق هتل خود تعجب که در آن آنها خواهد بود و همه خواب.

“شما انتظار داشتند به خواب با من؟” ترزا می پرسد جو.

“منظورم این است که ما 20 سال در ازدواج ما” جو پاسخ.

“ما شده اند با هم در تقریبا چهار سال پس از آن مانند نیمه درست است؟” ترزا پاسخ داد. “من نمی دانم. منظورم آن بوده است مدت زمان طولانی شما می دانید ؟ شما نیاز به مانند آهسته آن را پایین.”

جو اتاق را ترک کرد و گفت که این سفر ممکن است در پایان یک تغییر در روابط خود را.

کلیپ از برخورد ظاهر خواهد شد در آینده آخر نشان می دهد که ايران در براوو در روزهای چهارشنبه.

“من بود که لحظه ای از بینش. من احساس رد” او گفت:. “این لحظه ای بود من می دانستم که در اعماق قلب من او دشوار با من به یک دلیل. همسر من گفت: هرگز هیچ به خواب با من. من تا به حال به راه رفتن به دور.”

او در ادامه گفت که او معتقد است این لحظه باید خصوصی و او گرفتار کردن گارد با پاسخ. او به این نتیجه رسیدند که تمرکز خود را در حال حاضر است که در او چهار دختر Gia, 19, گابریلا, 15, Milania, 14 و Audriana, 10.

ترزا و جو اعلام کرد در ماه دسامبر 2019 که آنها جدا پس از 20 سال از ازدواج. جو در حال حاضر زندگی در ایتالیا در حالی که او در انتظار اخراج خود را تجدید نظر.

زن و شوهر است در مواجهه با چالش های اضافی در ازدواج خود را پس از جو متهم شده بود از مهمانی با زنان دیگر وجود هنوز ازدواج به ترزا. اما به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده ترزا گفته است که او انتظار دارد که جو را به حرکت در حال حاضر که آنها دیگر با هم.

او نشان داد که او خواهد بود مایل به قطع کردن و رسیدن به می دانم که هر کاری که جو جدی می شود به عنوان یک راه برای اطمینان حاصل شود که دختران خود را از لحاظ احساسی برای مراقبت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de