جو Giudice, مهمانی با بیکینی-چادری زنان پس از Teresa Giudice, می گوید که او فریب خورده در طول ازدواج خود را

جو Giudice نیست اجازه طلاق خود را در راه داشتن کمی سرگرم کننده است. این زن 47 ساله واقیعت ستاره ارسال شده در یک ویدیو نشان دادن او مهمانی با یک دسته از زنان در حالا در طول یک سفر با دوستان. او و همسر, Teresa Giudice, شده در اخبار به تازگی پس از Real Housewives of New Jersey ستاره نشان داد که او فکر می کند جو فریب خورده او بارها و بارها در طول ازدواج خود را.

به عنوان زندگی برای تلفن های موبایل را نشان می دهد جو ارسال شده در این ویدئو نشان دادن او و چهار زن داشتن سرگرم کننده رقص دختر خود را Milania آهنگ “من نمی توانم صبر کنید تا رشد کنند.”

“Milania این دختران حق در اینجا در حال شبیه رقص به آهنگ های خود را,” او فریاد زد به 15 سال در این ویدئو.

جو زيرنويس پست گفته است که او نوشته اصلی فیلم به رسانه های اجتماعی که قبلا اما زمان آن را بعد از دیدن نظرات انتقادی. اما بعد از فکر کردن در مورد آن, او گفت که او تصمیم گرفت تا دوباره آن را ارسال کنید.

“در جامعه امروز ما که دیکته شده توسط ما ترس است. ما باید با در نظر گرفتن زندگی یک فرایند و نه یک رویداد. برای مثال در [ایتالیا] آموزش من به فروتن باشد. من می دانم آن را سخت می گویند بسیاری از جو واقعا?? به من اعتماد کن زندگی بدون ترس شما باید اعتماد که هر نتیجه در خدمت یک هدف بیشتر در زندگی ما,” او نوشت. “گاهی اوقات جواب نمی ممکن است بلافاصله به دلیل آن را شامل رفتن طولانی محنت سفر به کشف آن است. آن را شامل خواهد شد اما من یادگیری به آغوش من ترس و اضطراب و اعتماد روند.”

او به این نتیجه رسیدند که مردم نباید اجازه دهید ترس خود را کنترل کنیم.

جو نور دل پست می آید به عنوان ترزا نشان داد نشان می دهد که او معتقد است جو فریب خورده در طول ازدواج خود را. این زوج در حال حاضر در فرایند جدا کردن پس از جو تبعید شد به بومی ایتالیا پس از سپری کردن دوران محکومیت خود را برای تقلب در یک زندان فدرال.

در نشان می دهد, او گفت که او در بر داشت یک سری گوشی که جو پنهان شده بود دور و دیدم که آن را به حال یک زن دیگر شماره تلفن بر روی آن. او مواجه شده و او آن را تکذیب کرد اما او می گوید که او هنوز هم تا به حال سوء ظن.

این اولین بار نیست جو شده است خال خال مهمانی با زنان دیگر از همسر خود. اما در روزهای اخیر ترزا به نظر می رسد که یک اندازه گیری از صلح با خود در ارتباط است. او به تازگی گفت که اگر جو می یابد یک رابطه جدی او خواهد بود خوشحال به دیدار و اویختن با زن های جدید خود را.

او می گوید که مطمئن شوید که کودکان خود را خوشحال هستند مهم ترین چیز است و اگر این بدان معناست که با جو جدید زنان او مایل به انجام آنچه در آن طول می کشد به عنوان Inquisitr قبلا گزارش شده است.

پست خود می آید تنها چند روز پس از ارسال یک ادای احترام به همسرش برای روز ولنتاین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر