جو عجیب و غریب است ‘100 برابر بدتر در زندگی واقعی از او در ‘Tiger King,’ خواهر زاده مدعی

آمار Netflix مستند ببر شاه نشان داد بسیاری از جزئیات در مورد آنچه منجر به نشان می دهد عنوانی ستاره جوزف “جو عجیب و غریب” مالدونادو-پاساژ خدمت به 22 سال حبس به اتهام استخدام هیتمن برای کشتن دیرین خود را رقیب حیوانات-فعال حقوق کارول Baskin. اما در مصاحبه اخیر خود Maldonado-پاساژ خواهر زاده ادعا که سابق باغ وحش اپراتور بود خیلی بدتر فردی خارج از دوربین نسبت به او چگونه به تصویر کشیده شده در نشان می دهد.

در مصاحبه با Daily Mail منتشر شده در اوایل این هفته Chealsi Putman ادعا کرد که ببر پادشاه صرفا نشان داد “نگاه اجمالی” از جو عجیب و غریب را “بد” شخصیت اما هیچوقت رنگ کل تصویر به بیننده است. او اضافه کرد که او و دایی در زندگی واقعی بود “100 بار بدتر” تاکید کرد که او می خواهد هر کس به دانستن در مورد خود ادعا كرده است ،

همانطور که توسط Putman, ملدونادو-پاساژ نیات هنگامی که او باز بیشتر Wynnewood (G. W.) عجیب و غریب, پارک حیوانات در اوکلاهما خوب بودند در ابتدا به عنوان او به نظر می رسید به “واقعا” مراقبت برای گربه ها و دیگر حیوانات در مرکز. او متهم عموی او که در نهایت اولویت پول بیش از رفاه حیوانات به نقطه که در آن او ظاهرا توهین آمیز نسبت به موجودات است.

“من شخصا شاهد جو اسپری تایگر با یک کپسول آتش نشانی است نه از ایمنی و یا برای صرفه جویی در زندگی, دلیل, اما چون ببر واکنش نشان نمی دهند راه جو بود و می خواستم آن را به” Putman مرتبط است.

علاوه بر این Putman متهم Maldonado-عبور از درگیر شدن در دیگر تاکتیک های سایه دار در حالی که در حال اجرا G. W. عجیب و غریب, پارک حیوانات. این شامل فروش غیر قانونی از کودک ببر و میمون و انجماد مرده توله ببر به بهانه ارسال آنها را به تگزاس A&M دانشگاه برای پژوهش است.

“در طول سال وجود دارد باید حداقل 10 توله ببر که او مسدود است. من هیچ ایده چه چیزی اتفاق افتاده است به آنها فقط ناپدید می شوند.”

در حالی که ببر پادشاه مستند چگونه Maldonado-پاساژ شده است به چندین نفر از جمله زمان, شوهر, Dillon عبور Putman گفت که این مجموعه نادیده گرفته چگونه عموی او دارای یک پسر 38 ساله براندون Chappell با یک دختر. او که Maldonado-عبور نمی نگه داشتن این راز را از افراد دیگر اضافه کرد که Chappell برجسته بود و در چند صحنه” در ببر پادشاه.

همانطور که اشاره Chappell و همسر خود را در زمان کار در جو عجیب و غریب در باغ وحش “فقط چند سال پیش” اما در نهایت به سمت چپ بعد از او با پدرش بیش از معاملات کسب و کار. با توجه به Putman, ملدونادو-پاساژ او خواستم پس از آن-دختر-در-قانون به انجام برخی از “جعلی” فعالیت های مالی از طرف پارک در نتیجه باعث ایجاد یک شکاف بین پدر و پسر.

Putman سپس به اشتراک گذاشته است که وجود دارد بیشتر به Maldonado-پاساژ ادعا می کنند که با استدلال سابق شریک کسب و کار Jeff Lowe بیش از هزار دلار در اتهام سرقت وجوه به حال تحت فشار قرار دادند و او را به ترک باغ وحش در سال 2018 است. او گفت که عموی او بود بی سر و صدا برنامه ریزی شده خود را به خروج “برای برخی از زمان” با توجه به نگرانی که “فدرال شد بر روی او.”

مالدونادو-پاساژ 57 بود که به اعدام محکوم شده در مارس 2019 در 17 فقره از ظلم و ستم حیوانی و دو فقره قتل-برای-استخدام همانطور که اشاره شد توسط National Geographic.

در نتیجه Putman گفت: Daily Mail که او هیچ تاسف در مورد کار با اف بی آی برای او به ارمغان بیاورد دایی به عدالت است. او اضافه کرد که او در می یابد آن را ناامید کننده است که مختلف در حال حاضر او را به عنوان یک فرقه شکل و گفت که کسانی که تماس خود را برای عفو تنها “شبیه احمقها” برای حمایت از کسی که او را دوست دارم.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>