جو بایدن ‘زیرزمین مسکونی استراتژی’ کار گزارش می گوید

روز یکشنبه واشنگتن تایمز گزارش داد که دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن “زیرزمین مسکونی استراتژی” به نظر می رسد به کار. این نشریه با اشاره به بایدن را افزایش رای گیری موقعیت در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که کاهش یافته است و در نظرسنجی های اخیر. در این گزارش اشاره کرد که در حالی که رای دهندگان باقی می ماند unenthusiastic مورد بایدن اخیر نیویورک تایمز نظرسنجی نشان داد که 50 درصد از رای دهندگان آمریکایی در نظر سنجی برگزار نامطلوب مشاهده از مغلوب ساختن پیشی جستن.

T. J. Bucholz یک میشیگان بر اساس دموکراتیک استراتژیست در مقایسه با حزب دموکرات استراتژی به ناپلئون بناپارت.

“من فکر می کنم ناپلئون بناپارت هنگامی که آن را گفت: هرگز قطع دشمن خود را هنگامی که آنها در حال ساخت یک اشتباه است. که دموکراتیک استراتژی در حال حاضر.”

با این وجود همانطور که توسط U. s. اخبار & گزارش جهانیبایدن هنوز هم می تواند در صورت مشکل به دلیل عدم وجود شور و شوق در سراسر نامزدی خود را. اگر چه بایدن در حال حاضر دارای دو رقمی سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن, یادداشت انتشار است که مردم در انتخابات خواهد شد یک عامل مهم در تغییرات خود در ماه نوامبر. نگران کننده برای بایدن های اخیر نظرسنجی سی ان ان نشان داد مغلوب ساختن پیشی جستن با بیشتر مشتاق پایه فن.

خارج از رای گیری, واشنگتن تایمز نیز با اشاره به بایدن را در امور مالی به عنوان یک عامل در دموکرات’ استراتژی است.

“این فقط رای گیری است که نشان می دهد دموکراتیک استراتژی کار” این گزارش می خواند. “آقای بایدن شروع به غذا خوردن دور در گسترده مزیت است که آقای ترامپ انجام شده به این سال است.”

قابل توجه بایدن مطرح $36 میلیون در ماه مه است که 11 میلیون دلار بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن که مطرح $25 میلیون. با توجه به تجزیه و تحلیل از مرکز پاسخگو سیاست این نخستین بار در این سال که بایدن outraised مغلوب ساختن پیشی جستن در یک ماه. علاوه بر این بایدن استراتژی باقی مانده از چشم های عمومی به این معناست که او صرف حدود 11 میلیون دلار از مسافت در حالی که تهمت صرف تقریبا تمام درآمد خود را.

Democratic presidential candidate and former US Vice President Joe Biden addresses a crowd at a town hall event at Clinton College on August 29, 2019 in Rock Hill, South Carolina.
  Sean Rayford / گتی ایماژ

با وجود علائم هشدار دهنده برای مغلوب ساختن پیشی جستن برخی از فعالان جمهوری خواه امیدوار هستند. دی استوارت یک کارولینای شمالی بر اساس حزب جمهوری خواه مشاور ادعا می کند که مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم به نوبه خود چیزهایی در اطراف قبل از ماه نوامبر است.

“بنابراین من فکر می کنم آنچه شما می خواهید برای دیدن است که در انتخابات ریاست جمهوری بسیار نزدیک و من فکر می کنم پس از رای دهندگان هستند که در مواجهه با یک انتخاب بین دو نامزد آن است که رفتن به گردن و گردن تمام راه را از طریق به ماه نوامبر است.”

ماه گذشته نویس مت Lewis, مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رفتن به از دست دادن هر دو حزب جمهوری خواه در انتخابات ریاست جمهوری و مجلس سنا در ماه نوامبر. وی با اشاره به دموکراتیک گسترش سنا نقشه در ترکیب با رای گیری های اخیر در این زمان قرار داده است که مغلوب ساختن پیشی جستن در پشت بایدن — یک الگوی است که همچنان ادامه دارد و پس از آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>