جو بایدن می گوید او نمی خواهد عفو دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان رئیس جمهور اجازه می دهد هر گونه بالقوه تحقیقات

جو بایدن گفت که او نمی خواهد عفو دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان رئیس جمهور و نمی خواهد جلوگیری از هر گونه پتانسیل تحقیقات جنایی به مغلوب ساختن پیشی جستن است.

این presumptive نامزد حزب دموکرات در لمس مسئله در یک شهر مجازی-سالن سبک رویداد برگزار شده توسط MSNBC در روز پنج شنبه گفت که او نمی خواهد به دنبال در قدم به قدم از رئیس جمهور جرالد فورد که عفو ریچارد نیکسون در پی رسوایی واترگیت.

به عنوان NBC News در گزارش بایدن متهم نیست تهمت خاص هر جرم و جنایت, اما گفت که او نمی خواهد دخالت در هر گونه تحقیقات — به عنوان او به نظر می رسد به متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از انجام.

“از آن دست کردن به طور کامل. دادستان کل است نه رئیس جمهور وکیل. این افراد وکیل می شود.” “ما هرگز تو را دیدم چیزی مانند فحشا که ما امروز آن را ببینید.”

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است به طور گسترده ای برای انتقاد از آنچه منتقدان را به عنوان تلاش خود را برای اعمال نفوذ بر تصمیم گیری در وزارت دادگستری با وجود این جدایی که به طور سنتی وجود داشته است بین کاخ سفید و وزارت. انتقاد تشدید کرده است پس از وزارت دادگستری تصمیم به رها کردن دادستان سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین که پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به حال بارها مورد انتقاد پرونده فلین و عموم در نظر گرفته صدور عفو برای او.

برخی از کارشناسان حقوقی بر این باورند که تهمت می تواند پیگرد قانونی پس از خروج از دفتر او به عنوان دخیل در مبارزات انتخاباتی هزینه مالی که فرستاده سابق خود شخصی وکیل مایکل کوهن به زندان است. مغلوب ساختن پیشی جستن تعدادی از چهره های دیگر در انتظار دعاوی مدنی.

بایدن قبلا متعهد به اجازه می دهد تحقیقات یا نه عفو مغلوب ساختن پیشی جستن اگر او مجرم شناخته شده هر چند دیگر دموکرات نامزد شده بود بیشتر صریح و روشن. در تابستان گذشته الیزابت وارن قول داد به بررسی پتانسیل جنایات تهمت و دولت او تا به حال برنده انتخابات ریاست جمهوری از جمله کسانی که علیه مهاجران است. او همچنین متعهد به انتشار همه اطلاعات که درخواست کرده از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در جلسات استیضاح بودند که در نهایت تبدیل به کنگره است.

بایدن همچنین در پاسخ به ادعای از مغلوب ساختن پیشی جستن است که دولت اوباما مشغول سیاسی “جنایت” است که او تا به حال مشخص نشده اما به نظر می رسد در اشاره به فلین. مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان را متهم کردند که دولت اوباما از گیر افتادگی فلین اما معاون سابق رئیس جمهور گفت که او در هیچ چیز از مرتب کردن بر اساس.

“من هرگز یک قسمت و یا تا به حال هیچ گونه آگاهی از هر گونه تحقیقات جنایی را به فلین در حالی که من در دوره. نه یک زمان واحد می شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>