جو بایدن می گوید او اصلا به یاد نمی تارا Reade رای دهندگان ‘احتمالا نباید رای من” اگر آنها باور دارند که او

جو بایدن گفت که او اصلا به یاد نمی تارا Reade. در یک مصاحبه در آخرین کلمه با لورنس o’donnell شنبه شب فرض دموکراتیک نامزد گفت که رای دهندگان “احتمالا نباید رای من” اگر آنها بر این باورند Reade را به اتهام تجاوز جنسی به.

“من نمی خواهد رای برای من اگر من معتقد بودم تارا Reade,” بایدن توضیح داد.

معاون سابق رئیس جمهور گفت که رای دهندگان باید “رای خود را به قلب است.”

Reade شد یک دستیار در بایدن را بررسی و Reade گفت که در سال 1993 بایدن حمله ، بایدن اول خطاب به اتهام اوایل این ماه گفت که این اتهامات نادرست است. در مصاحبه خود با o’donnell رفت و بیشتر کرد و گفت که او نمی به یاد داشته باشید Reade اینکه بخشی از کارکنان سنا.

“اما اجازه دهید من به چیزی روشن زمانی که یک زن ادعا می کنند که او شده است مورد آزار و اذیت و یا مورد آزار قرار گرفته و این ادعا اتحادش را تغییر… او باید جدی گرفته شود” بایدن گفت: در مصاحبه.

او در ادامه گفت که ادعا می کند باید شنیده شود و به طور کامل مورد تایید شده اما آنچه در نهایت مهم است حقیقت است. در این مورد بایدن گفت که این اتهام هرگز اتفاق افتاده است.

O’donnell سپس با اشاره به نیویورک تایمز نظر قطعه که استدلال کسانی که معتقد بودند تارا Reade هنوز هم باید برای رای دادن بایدن. میزبان پرسید بایدن آنچه که او می گویند زنانی که آماده بودند به رای دادن برای مجلس تا اتهام بیرون آمد.

پس از توضیح است که زنان با ایمان به ادعا نباید به او رای بایدن گفت که Reade داستان در اطراف اتهام تغییر کرده بود. او در ادامه توضیح داد که او نمی خواست به سوال Reade انگیزه اما این که ادعا شده بود رد توسط چند تن از اعضای کارکنان خود را در زمان.

“این فقط در مجموع به طور کامل به طور کامل از شخصیت. و این ایده که در یک محل عمومی در یک راهرو من حمله یک زن است ؟ منظورم این است که آن را فقط – من – به هر حال من به شما قول می دهم. آن را هرگز اتفاق افتاده است می شود.”

در جای دیگر در این مصاحبه بایدن همچنین در مورد اینکه آیا او را عفو رئیس جمهور تهمت اگر او رئیس جمهور انتخاب شد. او گفت که او را متعهد به عفو تهمت و گفت که هیچ کس بالاتر از قانون است.

بایدن همچنین خطاب به FBI تحقیقات به مایکل فلین و گفت که او یکی از چند مقامات که خواسته بود برای هویت ناشناس آمریکایی که صحبت شد به روس ها. که نامش ذکر نشده آمریکا تبدیل به فلین. بایدن گفت که او هرگز بخشی از یک پرونده جنایی به فلین و نه او هر گونه آگاهی از چنین بررسی است.

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>