جو بایدن باز می شود دو رقمی سرب بیش از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نظرسنجی ملی

با توجه به اوکلاهما دانشگاه ایالتی بریتنی نظرسنجی منتشر شده در چهارشنبه حزب دموکرات را presumptive ریاست جمهوری نامزد جو بایدن باز کرده است تا یک دو رقمی سرب بیش از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سراسر کشور.

این نظرسنجی نشان داد بایدن رای گیری در 50 درصد با 11 نقطه سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن. اکثریت قریب به اتفاق دموکرات — 88 درصد از آنها — حمایت معاون رئیس جمهور سابق. به همین ترتیب 87 درصد از جمهوری خواهان حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن. به صورت مستقل رای دهندگان 47 درصد از آنها حمایت بایدن و 36 درصد حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن.

اکثریت رای دهندگان — 57 درصد — گفت: حزب دموکرات خواهد رسیدگی به مراقبت های بهداشتی بهتر از رئیس جمهور است. پاسخ دهندگان همچنین گفت که بایدن است که صادقانه تر از مغلوب ساختن پیشی جستن نمایش خوب مهارت های رهبری و مراقبت بیشتر در مورد آمریکایی ها عادی است.

بایدن را favorability امتیاز بود کمی بالاتر از مغلوب ساختن پیشی جستن را با 45 درصد از رای دهندگان گفت: آنها با برگزاری مطلوب نظر معاون سابق رئیس جمهور و 41 درصد گفت: آنها با برگزاری مطلوب نظر از مغلوب ساختن پیشی جستن. مغلوب ساختن پیشی جستن به طور کلی تصویب امتیاز رفته از آوریل انداختن به 42 درصد است.

وقتی که می آید به رئیس جمهور را از دست داده و پاسخ به coronavirus همه گیر 56 درصد از رای دهندگان مخالف و 41 درصد تایید شده از آن است. قابل توجه اکثریت رای دهندگان — 55 درصد از آنها را — به گفته بایدن خواهد انجام یک کار بهتر از دست زدن به این بحران از مغلوب ساختن پیشی جستن. بعلاوه دموکرات ها در کنگره بالاتر تصویب امتیاز از جمهوری خواهان.

President Donald Trump listens during a roundtable in the State Dining Room of the White House.
  داگ میلز – استخر / گتی ایماژ

این COVID-19 همه گیر را ویران کرده است ایالات متحده آمریکا, اقتصاد, اما رای دهندگان تقسیم شدند که خواهد انجام یک کار بهتر از دست زدن به آن. چهل و هفت درصد گفت: تهمت و 48 درصد گفت: بایدن. پنجاه درصد از پاسخ دهندگان تایید شده از راه تهمت است دست زدن به اقتصاد و 47 درصد مخالف.

به عنوان اوکلاهما دانشگاه ایالتی بریتنی رای گیری تحلیلگر تیم مالوی توضیح داد: با 2020 انتخابات ریاست جمهوری نزدیک شدن سریع این نظرسنجی خبر خوبی نیست برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“چه 11 نقطه بایدن منجر به ما بگویید ؟ در بهترین حالت برای تیم مغلوب ساختن پیشی جستن در آن می گوید: رای اعتماد به رئیس جمهور تهمت است و لرزان. در بدترین حالت برای آنها به عنوان coronavirus موارد افزایش مغلوب ساختن پیشی جستن قضاوت در مورد سوال است — و نوامبر بافندگی” مالوی گفت.

متعدد دیگر نظر سنجی رنگ یک تصویر مشابه. برای مثال دانشگاه هاروارد کلاه/هریس نظرسنجی اوایل این هفته منتشر شد نشان داد بایدن با شش نقطه سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در سراسر کشور با این داده ها نشان می دهد که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال از دست دادن حمایت در میان رای دهندگان مسن تر.

حتی اگر بایدن به نظر می رسد برای برگزاری نسبتا راحت و ملی سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن برخی از نظرسنجی ها نشان می دهد که رئیس جمهور قوی تر است در کلید میدان نبرد متحده است. یک CNN نظرسنجی منتشر شده در هفته گذشته نشان داد که حزب دموکرات در تلاش است در نوسان متحده تا حد زیادی به دلیل جوانتر رای دهندگان در این کشورها هستند “کج به نفع مغلوب ساختن پیشی جستن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>