جو بایدن آگهی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نظرسنجی ملی اما اکثر انتظار می رود او را به از دست دادن

یک نظرسنجی جدید از کالج امرسون روز سه شنبه منتشر شد نشان می دهد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتهایی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن با شش امتیاز. در سراسر کشور بایدن است رای گیری در 48 درصد و تهمت است و در 42 درصد است. به نظر می رسد کمی از سیالیت در مسابقه با 10 درصد از رای دهندگان گفت: آنها هنوز بلاتکلیف هستند. در میان کسانی که رای دهندگان 56 درصد حمایت بایدن و 44 درصد حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن.

پنجاه و یک درصد از رای دهندگان رد از کار ناروا انجام شده است و 41 درصد را تایید کند. از ماه مارس تهمت رتبه چرخش در هر دو جهت اما تصویب به دست ما coronavirus همه گیر شده است به طور قابل توجهی کاهش یافته است. سی و نه درصد از آمریکایی ها در حال حاضر تایید از راه ناروا به کار گرفته بحران 10 درصد کمتر از در ماه مارس است.

بایدن به خصوص محبوب نیست یا. حزب دموکرات را در انتخابات ریاست جمهوری نامزد شده است بازدید مطلوب توسط 40 درصد از رای دهندگان. در مقایسه جمهور سابق باراک اوباما favorability امتیاز توسط 56 درصد است. با توجه به اسپنسر کیمبال مدیر کالج امرسون رای گیری این نشان می دهد که بایدن می تواند استفاده از برخی از کمک از رئیس جمهور سابق.

“در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای رسیدگی به کروناویروس بیماری همه گیر به نظر می رسد بایدن به تصویر خود مسائل را با رای دهندگان و ممکن است نیاز به کمک از رئیس جمهور سابق اوباما در کمپین بلیزرز را امتحان کنید و انتقال تصویر مثبت رای دهندگان از اوباما و بایدن.”

با توجه به نظرسنجی بایدن دو چهره دیگر مسائل: نامزدی خود را شکست خورده برای ایجاد شور و شوق اکثریت رای دهندگان معتقد است برگ برنده برنده خواهد شد 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

چهل و پنج درصد از بایدن هواداران گفت: آنها یا بسیار بسیار هیجان زده در مورد رای گیری برای او در ماه نوامبر. علاوه بر این 65 درصد از کسانی که به حمایت ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز در دموکرات در انتخابات مقدماتی می گویند آنها هیجان زده در مورد رای گیری برای معاون سابق رئیس جمهور.

در مقایسه 64 درصد از مغلوب ساختن پیشی جستن هواداران بسیار و یا بسیار هیجان زده به او رای.

صرف نظر از آنها حمایت رای دهندگان را قانع نشده است که بایدن است آنچه در آن طول می کشد را به کاخ سفید; 57 درصد فکر می کنم مغلوب ساختن پیشی جستن را برنده انتخابات است.

این بررسی نشان می دهد که رای دهندگان به اشخاص ثالث قوی نگاه کنید. سی و پنج درصد می گویند که آنها خواهد در نظر گرفتن رای گیری به صورت مستقل و یا شخص ثالث نامزد شده است. بعلاوه حتی اگر ساندرز تایید شده است بایدن 51 درصد از حامیان او می گویند که آنها در حال باز به رای گیری های شخص ثالث.

President Donald Trump answers questions in the Oval Office of the White House.
  داگ میلز / گتی ایماژ

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را به مجموعه ای از مسائل مربوط به مقابله با. اقتصاد است که گرفته شده یک ضربه عمده از COVID-19 است مهم ترین مسئله برای 36 درصد از رای دهندگان. به عنوان کیمبال توضیح داد: مغلوب ساختن پیشی جستن را هم مشکل تکرار خود را در کمپین 2016 پیام داده می شود که رای دهندگان به نظر نمی رسد به فکر مهاجرت مساله اصلی است.

با توجه به کیمبال “در سال 2016 سیاست های مهاجرتی بود امضای پیام از تهمت, کمپین اما با شروع در پاییز با استیضاح محاکمه رئیس جمهور مهاجرت پیام پژمرده است به طور قابل توجهی و با توجه به جایی که ما امروز از آن خواهد شد یک چالش به آن را به یک نقطه کانونی در انتخابات آینده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>