دیوید بروکس ستون PBS NewsHourنویس نیویورک تایم در جریان حضور روز جمعه در پی بی اس نیوزهور ادعا کرد که نامزد ریاست جمهوری جو بایدن به یک «نقص واقعی» در رویکرد حزب دموکرات در کنوانسیون اخیر خود اذعان کرده است. New York Time همانطور که توسط Breitbartگزارش شده ، نویسنده استدلال کرد که این رویداد موفق به به رسمیت شناختن اختلال رو به افزایش و جرم و جنایت در سراسر آمریکا ، که به اعتقاد او به طور متوسط آمریکایی ها در مورد نگران هستند.

بروکس گفت: «بایدن کاری انجام داد که او – حزبش در طول کنوانسیون موفق به انجام آن نشد، که این بود که اذعان کند که در کشور بی نظمی وجود دارد، جرم و جنایت واقعاً در حال افزایش است و شورش و غارت رخ داده است.»

اگرچه بروکس ادعا کرد که این خشونت «جریان اصلی» نیست و تنها حدود ۸ درصد اعتراضات را شامل می شود، اما او گفت این تعداد کافی است تا آن را به مسئله ای قابل توجه تبدیل کند. به گفته این ستون نویس، سخنرانی اخیر بایدن در مورد شورش و سرقت – که در آگهی کمپین اخیر گنجانده شده است – به وحشیگری اذعان دارد و تمایز روشنی بین اعتراض و شورش ها و غارت ها ایجاد می کند.

“و این اذعان به یک نقص واقعی در رویکرد دموکرات ها در کنوانسیون بود، جایی که آنها فقط آن واقعیت را نمی دیدم. و بنابراین، من فکر می کنم او به خودش کمک کرد.”

Democratic presidential candidate former Vice President Joe Biden speaks during a campaign event at Mill 19 on August 31, 2020 in Pittsburgh, Pennsylvania.کارولین کاستر / گتی تصاویر

دونالد ترامپ و متحدانش بایدن را برای در دست گرفتن کنترل خشونت هایی که به شهرهای سراسر آمریکا سرازیر می شود، ناآشکار نقاشی کرده اند. معاون سابق رئیس جمهور نیز در رسانه های اجتماعی به دلیل سکوت ادعا شده خود را در Reuters مورد شورش و غارت در شهرهای آمریکا – اتهامات رویترز گفت نادرست است.

این نشریه نوشت: «جو بایدن از زمان اعتراضات پس از مرگ، درست بیش از سه ماه پیش، از جورج فلوید، سیاه پوست غیرمسلح که پس از گره زدن یک افسر پلیس سفیدپوست بر گردنش کشته شد، شورش ها را تقبیح کرده است.»

با این وجود جیسون میلر، مشاور ارشد کمپین ترامپ ادعا کرد که بایدن از محکوم کردن خشونت ها در شهرهای دموکرات مانند پورتلند خودداری کرده و DNC را به دلیل عدم تمرکز بر این موضوع کوبید.

پر Voxواکس، کمپین ترامپ همچنین بایدن را متهم کرده است که از بودجه زدایی اداره های پلیس حمایت می کند – ادعایی که این نشریه گفته است نادرست است – و تلاش می کند این فشار ادعا شده را به هرج و مرج و ناآرامی های مدنی در مناطق تحت رهبری دموکرات ها در این کشور متصل کند.

اگرچه رای گیری بایدن همچنان قوی است، اما این نشریه خاطر نشان کرد که دموکرات های مسن تر به دلیل خاطرات پیروزی ریچارد نیکسون در سال ۱۹۶۸ که در میان شورش ها و ناآرامی های مدنی در سراسر کشور به وجود آمد، نگران هستند. از اینجا حزب جمهوری خواه کنترل کاخ سفید را به مدت ۲۰ سال از ۲۴ سال بعد در دست گرفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im