جو بایدن خواستار خروج دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به Tweeting ‘به اندازه کافی با خشم و بخش

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن که فرض 2020 دموکرات نامزد ریاست جمهوری در زمان به توییتر در روز چهارشنبه به تماس رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای متحد کردن کشور در میان coronavirus همه گیر است که تفرقه در ایالات متحده است.

“به اندازه کافی با خشم و نفاق و ترس از آقای رئیس جمهور. آن زمان را برای شما به گام تا درخواست تجدید نظر برای ما بهتر است و فرشتگان و متحد کردن کشور است. ما به شما در غلبه بر این بحران با هم — نه با پاره کردن یکدیگر جدا”

بایدن نوشت: نظر خود را همراه با یک پاسخ از مغلوب ساختن پیشی جستن. رئیس جمهور ارسال شده دیروز در مورد آمریکایی های آسیایی تبار ناراحت بودن در چین بیش از COVID-19.

“آمریکایی های آسیایی تبار بسیار عصبانی هستند در چه چین انجام داده است برای کشور ما و جهان است. چینی آمریکایی ها عصبانی ترین از همه است. من آنها را سرزنش نیست!” رئيس جمهور توییتی اوایل صبح روز سه شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر در مورد آمریکایی های آسیایی تبار عصبانی بودن در چین پس از ستیز لحظه روز دوشنبه خود در طول coronavirus جلسه. زمانی که خبرنگار Weijia جیانگ خواسته رئیس جمهور یک سوال در مورد تلاش خود را به نوبه خود coronavirus تست به یک مسابقه جهانی و او در پاسخ با “از چین و” Inquisitr گزارش شده است. جیانگ سعی بپرسید که چرا او به طور خاص از او خواست به درخواست چین از آنجا که او از تبار آسیایی اما او جواب نداد. پس از آن بورس مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان رسید به طور ناگهانی ترک جلسه.

جدید سی ان ان نظرسنجی نشان داد که بیشتر از کسانی که آرای مردم احساس کردند که بایدن را متحد ایالات متحده و نه تقسیم آن. در واقع 55 درصد گفت که بایدن به عنوان متحد این کشور به عنوان مخالف به 38% که احساس مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد شد انتخاب بهتری را به ایران در میان رشد تفرقه در آمریکا نیز 53 درصد از مردم احساس کردند که معاون رئیس جمهور بایدن قابل اعتماد است که در آن 38 درصد را دیدم که ویژگی رئیس جمهور در مغلوب ساختن پیشی جستن.

در پاسخ در این سایت برخی از کاربران توییتر با اشاره به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان “تقسیم قوا” و اشاره کرد که آنها را دیدم بایدن به عنوان “Uniter رئیس.” چندین همچنین به معاون رئیس جمهور برخی از مشاوره در مورد مصرف دستکش با تهمت و اشاره کرد که او نمی تواند به خوبی در طول سال 2020 کمپین به دلیل تهمت نیست خوب در سال 2016 و به نظر نمی رسد تغییر دوره انتخابات امسال یا نه.

البته نه هر کسی که پاسخ داد تا به حال از همه چیز لذت بخش می گویند به بایدن. بسیاری از او پرسید که چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن اصلی توییت شد تفرقه و دیگران تلاش به نقطه به اصطلاح Obamagate رسوایی که مغلوب ساختن پیشی جستن است توییتی در مورد در روزهای اخیر و با اضافه کردن یک برچسب است که خواندن Bidengate.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>