جو بایدن فوران چاه نفت در ایالت کارولینای جنوبی می تواند متوقف شود برنی ساندرز از برنده شدن نامزدی می گویند خودی

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن وارد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری به عنوان روشن frontrunner و در ادامه رای گیری به عنوان یکی تا هفته قبل از آیووا قفقاز. اما بایدن سقوط در آیووا و نیوهمشایر اتمام چهارم در سابق و در آینده پنجم در دومی است. در نوادا او به پایان رسید برخی از سی درصد پشت سن. برنی ساندرز ورمونت جدید ملی حزب سوسیالیست.

معاون سابق رئیس جمهور می تواند با این وجود باز گشت به گفته برخی از استراتژیست های دموکرات و اهدا کنندگان. در هر تپههر چند بایدن مسیر به نامزدی که هنوز مشخص نیست, یک فرمانده پیروزی در کارولینای جنوبی می تواند حداقل توقف ساندرز از برنده شدن نامزدی در اولین رای گیری و تولید حرکت برای بایدن انتخاباتی.

به عنوان ریحان Smikle که در خدمت به عنوان مدیر اجرایی جدید وزارت امور خارجه حزب دموکرات قرار داده و آن را “یک بایدن برنده تبدیل جزر و مد.” با این وجود با توجه به انتشار منابع ستاره ها نیاز به چین برای بایدن به یک شات در توقف ساندرز و برنده نامزدی.

اولا بایدن نیاز به یک پیروزی بزرگ در پلمتو دولت که در آن او شده است frontrunner. نظرسنجی نشان می دهد که او هنوز هم است و برخی از نظرسنجی ها نشان می دهد او را پیشرو ساندرز به اندازه 20 امتیاز. ثانیا بایدن را به نوبه خود فرضی کارولینای جنوبی به پیروزی سه شنبه حرکت است. در نهایت با توجه به اهدا کنندگان و استراتژیست های میلیاردر و سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار را مجبور به رها کردن مسابقه به زودی برای بایدن قادر به تحکیم مانده به رای دادن.

با توجه به یک اهدا کننده خنثی در مسابقه اولیه اما “احتمال هر سه نفر از کسانی که باریک است.” با توجه به این فرد به احتمال زیاد سناریو — جدا از ساندرز به کنوانسیون با بیش از 51 درصد از نمایندگان — این است که بایدن و دیگر نامزدها برنده شدن فقط به اندازه کافی نمایندگان برای اطمینان از رقابت کنوانسیون که فعال superdelegates که تحت هیچ تعهد به احترام به اراده مردم است.

یک مانع عمده در بایدن راه است ساندرز’ مزیت در سه شنبه آمار. این سناتور ورمونت اختصاص داده است مقدار قابل توجهی از منابع به تعداد متحده برنامه ریزی شده برای رای دادن در مارس 3, و به نظر می رسد آماده به کروز به پیروزی در تعدادی از اصلی مسابقات از جمله نماینده غنی کالیفرنیا. این را که خود را نماینده سرب تقریبا غیر قابل عبور است.

“اگر ما در یک موقعیت قوی بیرون آمدن از سه شنبه, Bloomberg نیاز به وزن گزینه های خود را و یا برنی در حال رفتن به برنده شدن” یک بایدن متحد گفت: تپه. “او گفت که او را به این مسابقه زیرا او احساس ما نمی تواند برنده. اما این تغییرات من فکر می کنم اگر ما در حال برنده شدن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>