جو بایدن از متحدان گزارش نگران دموکرات نمی تواند در رقابت با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جمع آوری کمک های مالی

با توجه به یکشنبه گزارش از تپهسابق معاون رئیس جمهور جو بایدن متحدان در حال رشد به طور فزاینده ای نگران 2020 انتخابات ریاست جمهوری. آنها از ترس که حزب دموکرات را presumptive ریاست جمهوری نامزد نمی خواهد بود قادر به رقابت با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وقتی که می آید به جمع آوری کمک مالی.

تجزیه و تحلیل نشان می دهد که کمیته ملی حزب جمهوری خواه (RNC) و مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین یک $187 میلیون استفاده بیش از آنها دموکرات هستند. ماه گذشته معاون رئیس جمهور سابق مطرح $18.1 میلیون بیشتر از در ماه فوریه, اما او نمی رود به پیش افتادن از هیلاری کلینتون در سال 2016 مسافت.

Coronavirus بیماری همه گیر در حال غرق شدن اقتصاد و ثروتمند دموکراتیک اهدا کنندگان ظاهرا مایل به صرف پول در سیاست است. این مسئله برای بایدن که دقیقا شناخته شده برای داشتن یک پایگاه قوی مردمی حامیان مایل به تکرار کمک به مبارزات انتخاباتی خود را.

یک دموکرات است که پول بایدن در گذشته شرح داده شده تهمت مزیت به عنوان “غیر قابل عبور” توضیح داد که COVID-19 pandemic مجبور است هر دو کمپین به صرف پول بیشتر در تبلیغات تلویزیونی.

“من نمی بینم که چگونه شما را که تا. مردم می گویند شما لازم نیست به همان اندازه برای این انتخابات از آنجا که شما لازم نیست به صرف در یک میدان تیم به دلیل بیماری همه گیر. اما مردم در خانه گیر کرده بنابراین شما بهتر قادر خواهید بود برای مطابقت با تلویزیون خود را صرف.”

“بایدن نیست باید قوی مردمی جمع آوری کمک های مالی دستگاه. در حال حاضر او حتی در شخص رویدادهای او می تواند به آن را فقط به این زوم تماس. و در حال حاضر پرتاب در همه گیر” از حزب دموکرات اضافه شده است.

با توجه به بایدن دستیار جمع آوری اعانه است که این کمپین را “بزرگترین مشکل در حال حاضر در انتخابات.”

این دموکرات ها را قرار داده تا مبارزه. به عنوان تپه یادداشت پس بایدن در حال حاضر رسما حزب نامزد او است و از نظر قانونی مجاز به پذیرش چک های بزرگ از طریق کمیته ملی حزب دموکرات (DNC). این بایدن کمپین ساخته شده است که به ترتیب با DNC دو در حال پیوستن به نیروهای و جمع آوری کمک های مالی با هم. همچنين معاون سابق رئیس جمهور خواهد شد که تعدادی از سوپر پکس پشتیبان گیری او را در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

با توجه به Addisu Demissie که در خدمت به عنوان نیوجرسی بهداشت ، Cory Booker را مدیر کمپین “هر چلنجر” چهره مسائل مشابه. Demissie با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016 اشاره کرد که رئیس جمهور شد به طور قابل توجهی outspent توسط کلینتون اهدا کنندگان اما هنوز هم موفق به پیروزی در پایان.

جمهوری خواهان خود را مجموعه ای از مسائل را برای مقابله با آن به نظر می رسد. GOP خودی هستند که بنا به گزارش نگران تهمت شانس مجدد انتخابات است. آنها ادعا بر این باورند که رئیس جمهور bungled دولت فدرال در پاسخ به کروناویروس همه گیر و ترس است که حزب دموکرات خواهد بود قادر به بازگشت به مجلس سنا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>