جو بایدن متهم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از تلاش برای ‘بازنویسی تاریخ در شکست Coronavirus رهبری

جو بایدن در نظر گرفتن هدف در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را برای پاسخ به کروناویروس گفت که رئیس جمهور در حال حاضر در تلاش برای “بازنویسی تاریخ” پس از یک شکست خورد پاسخ که برای هفته عنوان به شدت از بحران است.

معاون سابق رئیس جمهور به نظر می رسد معطوف به انتخابات پس از ساختمان بزرگ و تقریبا غیر قابل عبور سرب در برابر برنی ساندرز در دموکراتیک اولیه و در روز شنبه لعنتی تهمت خود را برای دست زدن به COVID-19 شیوع. به عنوان نیوزویک اشاره کرد که بایدن در مبارزات انتخاباتی متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از تلاش برای “بازنویسی تاریخ و گمراه کردن آمریکایی ها در مورد پاسخ خود را به این بحران است.”

برای اولین بار چند هفته پس از مورد اول به نظر می رسد در ایالات متحده تهمت اظهارات کم اهمیت جلوه دادن ویروس شیوع و پیش بینی موارد در ایالات متحده خواهد به زودی به صفر است. این ویروس تنها گسترش پس از آن با موارد نمایی در حال رشد و بیمارستان و سیستم شروع به دست و پنجه نرم تحت فشار تعداد زیادی از بیماران است. وجود دارد بیش از 24,000 موارد تایید شده در ایالات متحده از بعد از ظهر یکشنبه با تعداد به سرعت در حال رشد است بیشتر به عنوان تست انجام شده است.

بایدن گفت که تهمت رهبری در پاسخ به بحران کاهش یافته است به خوبی کوتاه شده را علامت.

“در یک لحظه از بحران مثل این آمریکایی ها باید قوی رهبری ثابت قدم و یک رئیس جمهور که [سطح] با مردم آمریکا در مورد چالش های پیش روی ما است و مسیر رو به جلو” گفت: کیت Bedingfield بایدن معاون مدیر کمپین و ارتباطات مدیر.

“اما به جای در نظر گرفتن هزینه و مسئولیت. مغلوب ساختن پیشی جستن گذشت باک و شکست خورده منجر به ساخت ما را بیشتر آسیب پذیر در یک مخاطره آمیز لحظه ای که ما بیشتر نیاز به یک رئیس جمهور خواهد شد که صادقانه با مردم آمریکا و تمرکز بر نتایج واقعی.”

بایدن مصرف شده است تهاجمی تر موضع در هر دو رفتن پس از مغلوب ساختن پیشی جستن و تلاش به منظور جلب یک کنتراست با رئیس جمهور رهبری است. معاون رئیس جمهور در هفته گذشته به یک آدرس در coronavirus شیوع ترسیم مراحل مناسب به آن آدرس. به سی ان ان اشاره کرد بایدن همچنین گفت: هفته گذشته که او شروع به منظم تر ارتباطات شروع در روز دوشنبه. بایدن افزود که او کار کرده است از نزدیک با سیاسی, پزشکی و مشاوران اقتصادی روزانه به رفتن را از طریق برنامه های دقیق از اینکه چگونه دولت فدرال باید در پاسخ به بحران است.

معاون سابق رئیس جمهور تنها کسی است که به انتقاد از تهمت خود را برای تغییر در تن مورد کوروناویروس. بسیاری از صاحب نظران سیاسی اشاره کرده اند که تهمت صرف هفته کم اهمیت جلوه دادن گسترش ویروس زمانی که به جای او باید بسیج دولت فدرال برای آماده شدن برای فشار که سیستم پزشکی خواهد بود رو به عنوان تعداد موارد تایید شده همچنان به رشد نمایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>