جو بایدن مدعی جزئیات اتهام تجاوز جنسی در گرافیک مصاحبه

در آوریل 2019, اتحادیه گزارش شده است که الکساندرا تارا Reade متهم دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن, تجاوز جنسی به مدت کوتاهی قبل از او اعلام کرد و خود را اجرا کنید. در حال حاضر روزانه سیم گزارش می دهد که سنگ نورد روزنامه نگار و پادکستر کتی Halper منتشر شد یک کلیپ صوتی که در آن او مصاحبه Reade — سابق کارکنان دستیار بایدن — که اسناد ادعایی حمله در جزئیات گرافیکی.

با توجه به Reade این حمله صورت گرفت در سال 1993 زمانی که او مشغول به کار در بایدن را آمریکا ، این حادثه بنا به گزارش ها زمانی شروع شد که او به ارمغان آورد یک کیسه ورزشگاه به بایدن پس از دستور به انجام این کار. پس از سلام از او با نام Reade ادعا می کند که معاون رئیس جمهور سابق شروع به تماس جنسی در “سمت منطقه است.”

“ما به تنهایی بودند و این عجیب ترین چیزی بود,” Reade گفت. “وجود دارد هیچ, مانند, تبادل واقعا او فقط به حال من در برابر دیوار.”

Reade ادعا می کند که بایدن سپس او را لمس کرد در زیر لباس او رفت او را در دامن و “نفوذ” خود را با استفاده از انگشتان دست خود را. در یک نقطه بایدن گفته او را بوسید و از او خواست اگر او “می خواستم برای رفتن به جایی دیگر.”

“مرد بیا من شنیده ام شما مرا دوست داشت” بایدن این گزارش گفت: پس از اتهام حمله به پایان رسید.

Reade توصیف شوک ادعا روبرو می شوند و ادعا کرد که قبل از این حادثه او بازدید او را به عنوان یک “قهرمان حقوق زنان است.”

“به نظر می رسید سورئال,” او گفت:, و اضافه کرد که بایدن به نظر می رسید “ناراحت” با واکنش او.

در این مرحله بایدن گفت که گفته Reade او “هیچ چیز” را به او.

“شما هیچ چیز” او این گزارش گفت:. “هیچ چیز نیست.”

Reade ادعا می کند که بایدن از به نظر می رسد سعی کنید و خود کنسول به احتمال زیاد به خاطر او “نگاه شوکه کرد.”

“شما خوبید” بایدن گفته گفت: پس از گرفتن Reade شانه. “شما خوب هستید. شما خوبید. شما خوب هستید.”

خارج از جنسی روبرو می شوند Reade همچنین متهم بایدن از دست زدن به او را در راه های نامناسب در طول زمان در خود آمریکا ،

“او با استفاده از قرار دادن دست خود را بر شانه من زد و اجرا انگشت خود را تا گردن من” Reade گفت: در آوریل 2019.

به گزارش رهگیریزمان را تا یک #MeToo حمایت گروه گزارش متصل به بالا بایدن مشاور گفته حاضر به انتشار Reade ادعا می کند در برابر 77 ساله سیاستمدار. این سازمان است که آن صندوق دفاع حقوقی در زنان ملی مرکز قانون (NWLC) که گفته می شود با اشاره به آن غیر انتفاعی وضعیت و بایدن ریاست جمهوری اجرا به عنوان دلایل خود برای دفاع از Reade.

“به عنوان یک سازمان غیر انتفاعی 501(c)(3) سازمان خیریه ملی زنان مرکز قانون محدود شده است در چگونه آن را می تواند صرف بودجه آن از جمله محدودیت هایی که مربوط به نامزدهای انتخابات در حال اجرا برای انتخابات” NWLC سخنگوی ماریا پاتریک گفت: این ادعا محدودیتهای قانونی.

به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده بایدن ادعا می کند او را انتخاب کنید یک زن به عنوان همسر در حال اجرا در خود پتانسیل 2020 بلیط.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>