جودی فاستر در یک نمایش ویژه از ‘Alice doesn’t Live Here Anymore” در L. A. JB پارك/گتی ایماژ

این ارتفاع جشنواره فیلم و توزیع فصل و این هفته آخرین مهلت گزارش داد که برنده جایزه آکادمی بازیگر و کارگردان جودی فاستر متصل شده است به طور مستقیم به عنوان هنوز بدون عنوان اقتباس از این کتاب روز آنها را به سرقت برده مونا لیزا. این کتاب توسط سیمور Reit توصیف باور نکردنی 1911 دزدی که یکباره افسانه ای نقاشی های لئوناردو داوینچی به ابدی شهرت و ثروت است. اساسا این بدان معنی است که پرورش را مسئول گرفتن یکی از خطر ناک ترین هنر دزدی تا کنون کشیده.

روز آنها را به سرقت برده مونا لیزا نگرانی های داستان Vincenzo Peruggia یک دزد که جوهر جای خود را در کتاب های تاریخ که در اوایل قرن 20th او وارد موزه لوور در پاریس در یک ارام صبح روز دوشنبه با پوشیدن این نوع از smock که فرسوده شده توسط تمام کارکنان موزه در آن زمان است. با توجه به بازگویی, Peruggia به سادگی منتظر تا زمانی گالری که در آن Mona Lisa نگه داشته بود خالی بود قبل از بلند کردن اجسام نقاشی کردن آهن گیره بر آن آویزان بود در حال حرکت آن را به نزدیک ترین خدمات پله و ماهرانه از بین بردن آن قاب محافظ.

همچنین نگاه کنید به: دانشگاه ییل به روز رسانی خود تاریخ هنر برنامه درسی به کمتر Eurocentric جرقه خشم

پس از به سادگی راه رفتن از موزه با مونا لیزا پیچیده در smock, Peruggia موفق به نگه داشتن بر روی نقاشی به سرقت رفته برای دو سال قبل از پیدا کردن صاحب گالری در فلورانس: دزد تا به حال اقدام به نوبه خود در نقاشی به مالک آلفردو جری در ازای پاداش برای بازگشت مونا لیزا به کشور خود را از مبدا. به جای جری snitched به پلیس و در نتیجه رسانه های طوفان و تحقیقات پلیس هر دو Peruggia و نقاشی برای همیشه افسانه ای.

داستان بسیار ذاتا سینمایی است که آن را تبدیل به یک فیلم واقعی به نظر می رسد تقریبا مانند یک چاره اندیشی موقت است بنابراین شکی نیست که هر صالح مدیر قادر خواهد بود به دست کشیدن از این کار خارج از پارک. اما فاستر با او تجربه های گسترده ای در پلیسی (هر دو در جلو و پشت دوربین) است مطمئن شوید که این مفرد روایت خود او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de