تحسین بازیگر جودی فاستر در راه خود را به فروش سریع در کالاباساس. جایزه اسکار-برنده ذکر شده کالاباساس خانه برای $2.85 میلیون دلار در پایان ماه آوریل و او در بر داشت یک خریدار در دو روز.

پرورش خریداری چهار خوابه پنج حمام لس آنجلس با دلار 2.26 میلیون در سال 2005 گزارش انواعو پس از مادر او سال گذشته در گذشت, خانه منتقل شد به یک اعتماد کنترل توسط بازیگر.

همچنین نگاه کنید به: Kylie Jenner پرداخت 15 میلیون دلار دیگر برای مخفی تپه ملک

این 4,920 فوت مربع خانه دردار اوکس از کالاباساس جامعه تالارهای-loved محاصره که در آن کتی هولمز به فروش می رسد یک خانه در سال گذشته است.

یک حیاط مرکزی با شومینه در فضای باز منجر به خانه است. در داخل وجود دارد یک اتاق بزرگ با 25 فوت چوب مخابره سقف یک شومینه بزرگ و درب های فرانسوی است که باز به حیاط خلوت.

جودی فاستر به ثمر رساند فروش سریع. Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic

آشپزخانه مجهز به لوازم فولاد ضد زنگ, چوب تیره cabinetry سنگ کانتر و یک مرکز جزیره با نوار صندلی و همچنین به عنوان یک صبحانه منطقه یک تصویر پنجره.

یک اتاق خانواده, ویژگی های ساخته شده در قفسه ها و سرگرمی های فضایی.

مجموعه کارشناسی ارشد به طبقه چوب جنگلی و راه رفتن در جعبه با ساخته شده است در قفسه بندی و همچنین به عنوان یک حمام با خیساندن وان و غرور. خارج وجود دارد و استخر و پاسیو پوشش داده شده و منطقه است.

روشن نیست که در واقع زندگی در این خانه به عنوان پرورش و همسر او الکساندر Hedison نیست و استفاده از این کاخ به عنوان محل اقامت اولیه. فاستر که قبلا متعلق به یک خانه در پرنده خیابان قبل از حرکت به یک بورلی هیلز عمارت در سال 2012. او به پایان رسید تا فروش بورلی هیلز خانه برای $14.9 میلیون دلار در سال گذشته, اما نمی خواهم نگاه او را زد تا دیگر خواص در سال گذشته است.