Joanna Krupa نمی دانم اگر شوهر داگلاس Nunes تماشا او را به روی “زنان خانه دار واقعی میامی’

Joanna Krupa و همسرش, داگلاس Nunes هرگز مورد اینکه آیا یا نه او به گوش زنان خانه دار واقعی میامی در طول دو فصل اجرا در نمایش هفت سال پیش.

در مصاحبه اخیر خود با براوو برای “زندگی پس از براوو” دیجیتال سری مدل سابق و اعضای بازیگران سری واقعیت اعتراف کرد که او مطمئن نیستید اگر Nunes حال بررسی او را در نشان می دهد در میان یک ماراتن نشان می دهد پخش در روز جمعه, مه 8.

“صادقانه بگویم من نمی دانم اگر من شوهر داگلاس به تماشای هر یک از زنان خانه دار قسمت. من امیدوارم که نه چون من می خواستم او را به من می دانم شما می دانید که چگونه من با او” Krupa گفت: با توجه به منحصر به فرد کلیپ های به اشتراک گذاشته شده توسط Us Weekly magazine on May 8.

با توجه به Krupa, Nunes هرگز به ارمغان آورد تا گذشته او از روی لئامت دادن در زنان خانه دار واقعی میامیکه پخش شد از سال 2011 تا 2013 به طوری که او هرگز به ارمغان آورد تا موضوع را با او. پس از همه, در زمان او بود که فیلمبرداری ملک نشان می دهد سال پیش او در دنیایی بسیار متفاوت در زندگی خود و Nunes به احتمال زیاد نمی شناسد که او در نشان می دهد.

“او واقعا دیده می شود که طرف من. من احساس می کنم اگر او به تماشای آن او خواهد بود مانند ” این شخص کیست ؟ من به رسمیت نمی شناسد این فرد؟’ آن جوانا در روز های خوب قدیمی” او اضافه کرد که Nunes که او ازدواج کرده و در سال 2018 به احتمال زیاد نمی خواهد که با او ازدواج سابق خود.

همچنین در طول مصاحبه او در “زندگی پس از براوو” Krupa بوده و بیش از او و نقش او در زندگی خود را, Asha-Leigh پریسلی Nunes که وارد 2019 در ماه نوامبر گفت که Nunes است که نه تنها شگفت انگیز طبخ و شوهر, بلکه یک پدر.

Krupa سپس گفت که در حالی که او 10 پوند از وزن نوزاد او می خواهم به از دست دادن او نمی خواهد انجام این کار در هر زمان به زودی به دلیل Nunes است مانند یک آشپز بزرگ.

به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده Krupa تایید او باردار بود با اولین فرزند او در سن 40 ماه مه گذشته در Instagram با یک عکس از یک تست حاملگی مثبت و یک پیام در مورد او و Nunes’ هیجان. در زیرنویس Krupa گفت که او و شوهرش هیجان زده شد در مورد “فصل جدید” در زندگی خود و نمی تواند صبر کنید برای دیدار با نوزاد خود را.

Krupa قبلا تصمیم گرفتند به او تخم مرغ های یخ زده در تلاش برای اطمینان حاصل شود که او قادر خواهد بود برای شروع یک خانواده هنگامی که او آماده بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>