جوانا Chimonides Flaunts شکل بلند و باریک در یک نور صورتی لباس ورزشی

مدل انگلیسی و تلویزیون شخصیت Joana Chimonides به او در زمان Instagram صفحه در روز سه شنبه و درمان او تقریبا از 700 ، 000 پیروان ورزشی و در عین حال سکسی, عکس.

در ضربه محکم و ناگهانی جوانا — که گل رز به شهرت پس از رقابت در 2019 فصل از محبوب تلویزیون نشان می دهد عشق جزیره — دیده می شود می تواند تاب نور-صورتی سینه بند ورزشی که افتخار تسمه نازک پایین برش یقه است که اجازه داده او را به نشان دادن برخی از رخ و criss-cross ارتجاع گروه که جلب توجه نسبت به او را لخت midriff.

23-سال-مدل تیمی سینه بند خود را با یک جفت از تطبیق بالا waisted که شامل یک tie-up ویژگی در دو طرف. کوچک پوشاک فعال خود را برای جولان دادن یک نگاه اجمالی از او ران.

جوانا تصمیم گرفتند برای یک صورت کامل از آرایش, عینک, سبزه, گیسوان پایین و اجازه دهید او قفل آبشار بر پشت او. او همچنین اجازه چند رشته مو از سقوط بیش از صورت خود را. از نظر لوازم جانبی او تصمیم گرفتند برای یک جفت کوچک گوشواره خوش طعم آویز و دستبند نقره. او همچنین انجام یک کیف پول.

با توجه به geotag ضربه محکم و ناگهانی دستگیر شد, در لندن, پادشاهی متحده. برای شوت او نشسته در ماشین تکیه بر صندلی نگه داشته و دست بر سر او و تمدید از سوی دیگر رو به جلو است. او جدا از لب های او و gazed در سمت راست دوربین. یک درخت نرده های فولادی و یک ساختمان نیز می تواند دیده می شود در پس زمینه.

در زیرنویس جوانا اطلاع طرفداران او که لباس او بود از جدید ورزشی طیف وسیعی از لباس های خرده فروش خانم امپراتوری. او همچنین افزود که ارسال شده بود توسط این نام تجاری.

در عرض پنج دقیقه از رفتن زندگی می کنند, عکس دست آورد بیش از 19,000 را دوست دارد. علاوه بر این جوانا را سرسخت ترین تحسین در زمان به بخش نظرات و ارسال شده نزدیک به یک صد نظرات به ستایش او شکل شگفت انگیز و زیبا به نظر می رسد.

“وای شما بهترین از بهترین” یکی از طرفداران او اظهار نظر در پست.

“شما خیره کننده و زیبا! و این عکس خیلی ناز,” کاربر دیگری chimed در.

“اگر شما می توانید پاسخ به نظر من واقعا دوست دارم که” یک سوم پیرو درخواست مدل.

“لعنت بسیار زیبا! شما زیبا ترین زن در Instagram. و این است که یک تصویر بزرگ” یک چهارم تحسین اظهار داشت: اضافه کردن قلبی چشم از emoji.

دیگر کاربران ارسال شده کلمات و عبارات مانند “الهه” “شگفت انگیز” و “نمی تواند کنار آمدن” به بیان ستایش خود را برای hottie.

گذشته از جوانا به طور منظم و طرفداران و پیروان دیگر Instagram مدل و اثرگذارندهها همچنین دوست و اظهار نظر در تصویر برای نشان دادن قدردانی و پشتیبانی از جمله آنا وکیلی مولی اسمیت Montanna قهوه ای و ناتالیا Zoppa.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>