J&K اعلام Rs 5L رایگان بیمه سلامت برای ساکنان

جامو: در عمده کمک به مردم جامو و کشمیر شورای اداری ملاقات کرد که تحت ریاست LG Girish Chander Murmu پیامد تحریم به رول کردن جامو و کشمیر سلامت طرح به ارائه خدمات رایگان از هزینه جهانی بهداشت تحت پوشش به همه ساکنان قلمرو اتحادیه در همگرایی با Ayushman بهارات-PMJAY.

در حال حاضر حدود 1.25 کرور ساکنان J&K ارائه خواهد شد همان مزایای به عنوان زیر ذکر شده Ayushman بهارات-PMJAY.

در حال حاضر 5.95 لاخ خانواده های واجد شرایط برای مزایای زیر Ayushman بهارات-PMJAY. حدود 15 لاخ اضافی خانواده های تحت پوشش خواهد شد تحت جامو و کشمیر سلامت طرح.

تحت این جهانی بهداشت پوشش سود باید حق بهداشت و درمان رایگان بیمه پوشش تومان 5 لاخ هر خانواده در هر سال در شناور اساس و بدون محدودیت وجود دارد که در خانواده اندازه سن و یا جنسیت.

همه قبل از بیماری های موجود نیز باید تحت پوشش علاوه بر; cashless خدمات نیز باید در دسترس باشد و در تمام empanelled بیمارستان.

ذینفع تحت این طرح باید دسترسی به 20,853 (عمومی و خصوصی) بیمارستان در سراسر کشور و به سود منافع با تسهیلات بین دولت قابل حمل است.

در J&K, 159 (عمومی و خصوصی) بیمارستان ها empanelled در حال حاضر. آن را باید ارائه پوشش به 1,469 پزشکی و جراحی بسته/روش های زندگی از جمله مصرف, بیماری ها مانند سرطان و نارسایی کلیه.

درمان سرطان قلب و عروق و مجاری ادراری بیماری های مرتبط با تحت پوشش خواهد شد از یک روز از جمله high-end روش تشخیصی در طول بستری شدن در بیمارستان. سود نیز باید واجد شرایط برای پوشش از 3 روز قبل از بستری و 15 روز پس از بستری شدن در بیمارستان و هزینه.

طبق تصمیم شورای اداری همه کارکنان و بازنشستگان و اعضای خانواده خود را نیز تحت پوشش این جامو و کشمیر سلامت طرح. کارکنان باید همچنان به 300 تومان در هر ماه به عنوان کمک هزینه برای مراقبت از OPD درمان است.

شناسایی ناخوانا خانواده ها برای ثبت نام, برای سلامت طرح خواهد شد و بر اساس اجتماعی و اقتصادی سرشماری سال 2011. اما خانواده/افراد که گذاشته شده در این سرشماری می تواند ثبت نام بر اساس یک تعریف روند.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در فن آوری, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>