Jinger Duggar سهام عبارت از عشق به شوهر, جرمی: ‘ازدواج یک واقعیت زیبا’

Jinger Duggar مشترک عبارت از عشق به همسرش جرمی Vuolo در عنوان جدید Instagram به اشتراک بگذارید. این زن و شوهر که در تصویر هم به دنبال نرمی در یکی دیگر. این ستاره تلویزیونی به نام ازدواج “یک واقعیت” و صحبت در مورد چگونه به روح ملحق شدند و با هم در بیانیه ای که فرستاده طرفداران به tizzy.

این شمارش ستاره به نظر می رسد شاد و محتوا در عکس تقریبا درخشان او به عنوان نگاه با عشق به چشمان او خوش تیپ ، مو بور او را فرسوده فقط گذشته شانه های او و آرام فر در پایین. او با پوشیدن کمی آرایش بر روی صورت خود. لبخند او بزرگ است و روشن است.

Jinger عینک صورتی زیبا, ژاکت, در, عکس, جفت شدن آن با خیره کننده گردنبند طلا. بازوی چپ خود را به protectively پیچیده است در اطراف جرمی شانه او دیگر برگزاری بر روی ماشین آلات کشاورزی از بازوی راست ،

جرمی که می پوشد یک تی شرت سفید و ژاکت جین در عکس است که به دنبال adoringly در همسر خود.

چند طرفداران بر این باورند که پایین ترین در عشق از همه ازدواج Duggar کودکان است. در حالی که این بیانیه نظر است و نه واقعیت به نظر می رسد بسیاری از بینندگان از این مجموعه و پیروان خانواده در رسانه های اجتماعی بر این باورند احساسات خود صادق است.

“من احساس می کنم این زن و شوهر در عشق از همه دیگر Duggars,” به اشتراک گذاشته شده یکی از رسانه های اجتماعی کاربر که نظر تولید تقریبا 100 را دوست دارد.

“شما دو نفر واقعا به نظر می رسد بسیار خوشحال است. من آن را دوست دارم هنگامی که شما نشان می دهد زندگی کامل نیست اما شما آن را کار” اظهار داشت: یک دوم فن.

“آنها هنوز هم تازه ازدواج کرده تب و تاب بودن, حتی اگر آنها ازدواج کرده در حالی که” اظهار داشت: یک سوم فن.

این زن و شوهر شده اند که بحباله نکاح در اوردن, تقریبا چهار سال تحمل چند زندگی عمده تحولات در طول رابطه خود را. Jinger و جرمی باید نقل مکان کرد و دو بار پس از آنها گره خورده است گره در نوامبر 2016 در Duggar را در ایالت آرکانزاس است. اگر چه Jinger بستری در گذشته در چندین قسمت از شمارش است که این تغییرات ساخته شده او را تنها در برابر او متعهد به ازدواج او و شادی از خانواده.

در زمان خود nuptials, جرمی مشغول به کار بود به عنوان یک کشیش در Grace Community Church در لاردو, Texas. او و Jinger تا به حال ارتباط راه دور در یک سال از زمان آنها ملاقات کرد تا آنها بحباله نکاح در اوردن. هنگامی که جرمی قرار دادن یک حلقه در آن Jinger منتقل تقریبا 750 مایل دور از نزدیک گره قبیله به لاریدو به یک خانه با جرمی. در مارس 2019 جرمی و Jinger اعلام کرد که آنها در حال حرکت بودند به لس آنجلس, کالیفرنیا, با, دختر, Felicity بنابراین جرمی می تواند دنبال تحصیلات تکمیلی در کارشناسی ارشد, حوزه علمیه, کشیدن, زن و شوهر بیش از 1 ، 500 مایل دورتر از Duggar قبیله.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>