Jinger Duggar & جرمی Vuolo نوازش عاشقانه در Instagram به اشتراک گذاری

Jinger Duggar و جرمی Vuolo نوازش در یک عاشقانه جدید Instagram به اشتراک بگذارید. جرمی به اشتراک گذاشته شده عکس از زن و شوهر در یک لحظه مناقصه خود را در رسانه های اجتماعی صفحه به لذت خود 672,000 پیروان. در آن همراه با زیرنویس حوزه علمیه دانشجویی doled برخی از صدا مشاوره ازدواج را پایین گرفته بود به قلب خود را به نگه دارید اتحادیه جامد.

در تصویر جرمی دیده می شد در سمت چپ. او را در همسر خود را از سه سال با اندکی لبخند بر روی چهره خود را نشان داد و خود را خوش تیپ پروفایل. Jinger سر شد nestled به شوهرش گردن به او رو دوربین. چشمان او بسته بودند و او با لبخند به او برگزار شد بدن او را نزدیک به خود را.

جرمی عینک خاکستری آستین تی شرت یقه دار با یقه و جلو دکمه جزئیات. خود را تیره مو قطع شد و نزدیک به خود را سر و سبیل و ریش کمرنگ شد منظمی است.

Jinger را نشان داد او را برجسته بور گیسوان قطع به یک شانه شیک-ظهر ، در این تصویر او عینک آستین بلوز بود که نیروی دریایی آبی رنگ است. این نگاه قابل توجه در برابر او عادلانه پوست. او به نظر می رسد باید حداقل آرایش در عکس. Jinger نگاه کلاسیک تکامل یافته از زمانی که او زندگی می کردند در زیر سقف خود را فوق العاده محافظه کار پدر و مادر میشل و جیم باب Duggar به عنوان یک ستاره از TLC سری 19 کودکان و نوجوانان و شمارش. قبل از ازدواج او بلند دامن و او به طور طبیعی موهای تیره بود و تقریبا به دور کمر او و از مد افتاده به سنگین فر.

در عنوان جرمی مشترک با طرفداران بهترین قطعه از مشاوره ازدواج او دریافت کرده بود قبل از این که زن و شوهر نوامبر 2016 nuptials. آن گفته شد او را به یک دوست. جرمی توضیح داد که ارتباطی عمیق شد کلید شادی زن و شوهر و یک راه برای کار کردن هر گونه مسائل که بوجود آمده بود بین آنها و یا مشکلات آنها نیاز به بحث در مورد.

Jinger و جرمی هستند که پدر و مادر به یک فرزند دختر به نام فلیسیتی خواهد شد که جشن تولد دوم خود را این ماه ژوئیه. طرفداران این زن و شوهر که ستاره در TLC را شمارش, قدردانی صدا مشاوره ازدواج و عکس عاشقانه.

“پیدا کردن که در آن زمان فقط بحث دو نفر از شما در مورد آنچه در جریان است — آه چگونه می توانید آن را یک رابطه, رشد و زنده ماندن. ارتباط همه چیز است!” اظهار داشت: یک پیرو.

“هنگامی که شما از خواب بیدار هر روز و فکر می کنم در مورد راه شما می توانید تشویق مهم دیگر خود را و یا زندگی خود را بهتر بود توصیه من داده شد سال پیش. آن را ایجاد یک پیوند قوی به ویژه هنگامی که آنها در هیئت مدیره و انجام همان” مشترک دوم Instagram کاربر.

“چک کردن در در هر نقطه در طول روز با همسر خود. نمی باید در شب” اظهار داشت: یک سوم فن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>