Jinger Duggar & جرمی Vuolo در یک دور شو آخر هفته در دریاچه و سعادت است Camper خوشحال

Jinger Duggar فقط نشان داد که او و شوهر, جرمی Vuolo گرفته اند و خود را پدر و سعادت 1 در یک آخر هفته دور شو به دریاچه. این شمارش ستاره ها در حال گذراندن تعطیلات با هم در برخی از نوع کابین. Jinger مشترک یک عکس شیرین در روز شنبه از دختر کوچک او همه تا لباس پوشیدن و در یک وطن پرست تی شرت به دنبال به عنوان زیبا به عنوان همیشه در حالی که همچنین های خود را در چهارم جولای برنامه.

با توجه به Instagram پست از سه خانواده تصمیم به سفر به مکان نامعلومی به استفاده از دریاچه. عکس فوری ویژه از نزدیک شات از سعادت برگزاری بر روی صورت خود, دست. تنها جرمی پا و بازو نشان داده شد که تمرکز او دختر شایان ستایش. در علاوه بر این به تعطیلات پیراهن او عینک یک جفت از رنگ صورتی شطرنجی کوتاه و سفید کفش ورزشی. او تا به حال یک پاپیون قرمز در موهای او که جدا شد به طرف در یک سبک شیرین. جرمی به حال یک جفت خاکستری و قرمز روشن تنیس کفش. آنها هر دو در آنچه به نظر می رسد جلوی خانه که منجر به کابین در دریاچه.

Jinger Duggar نشان داد فقط کمی بیشتر از محل زیبا در Instagram داستان نیز هست. او در واقع ترویج و جرمی آینده پادکست با موضوع تعطیلات که آنها صحبت خواهد کرد به زودی. او پس از آن تبدیل دوربین در اطراف نشان می دهد که آنها در واقع در تعطیلات ، او ایستاده بود در داخل کابین عرشه با نمایی زیبا از دریاچه.

سعادت مانند نگاه او به داشتن یک زمان بزرگ است. به عنوان Jinger بود صحبت کردن به دوربین Duggar نوه می تواند شنیده شود در پس زمینه. هنگامی که مادر او بدبختانه دوربین اطراف را به او نشان می دهد و سعادت منتظر و رفت و در حال اجرا بازگشت به کابین. او پابرهنه این بار با یک لباس زیبا صورتی نایک پیراهن و شورت سیاه و سفید با صورتی اصلاح شده برای مطابقت با.

او در همان لباس در یک خانواده لحظهای که جرمی ارسال شده در Instagram درست در همان زمان به عنوان Jinger ارسال شده اوست. سه نفری بودند تمام نما برای تصویر با جرمی برگزاری بر روی سعادت. پس زمینه در پشت آنها نشان داد مقدار زیادی از درختان بلند است که به نظر می رسد در اطراف این منطقه است.

Jinger Duggar حامله است با او و جرمی فرزند دوم. آنها با داشتن یکی دیگر از دختر کوچک و آنها هیجان زده به رشد خانواده خود را. در اخیر دیگر Instagram photo, باردار, مامان نشان داد او کمی دست انداز نوزاد در لباس های راه راه به عنوان او و سعادت بودند در یک قهوه اجرا شود. او نشان داد که چقدر دخترش را دوست دارد بخارپز شیر هر زمان که آنها بیرون بروید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>