Jinger Duggar و جرمی Vuolo به نظر می رسد کاملا به خوبی انجام در حال حاضر است که آنها در حال حل و فصل به زندگی جدید خود را در لس آنجلس ، آنها نقل مکان کرد و در تابستان گذشته همراه با 1 سال سعادت و شمارش ستاره عشق به خود را نشان می دهد Instagram followers تمام چیزهای جدید است که اتفاق می افتد در خانواده خود را. اما برخی از طرفداران به نظر می رسد که یک مشکل با چقدر پول زن و شوهر خرج می کند و تصمیم به تماس با آنها را بر روی آن.

به او Instagram حساب به تازگی جرمی Vuolo ارسال شده یک عکس از خودش را آماده سفر به دیدار با خانواده های شرقی او به عنوان ذکر شده در عنوان ، او در حال انجام یک زن و شوهر از بسته بندی های کیف چرم که او می گوید او را برانگیخته چرا که این بدان معناست که او می شود به سفر و کشف جهان است. او مشهور, لزبین, سهم خود را از سفر به خصوص برای رفتن به دیدار با هر دو طرف از خانواده خود را. این پست خاص به نظر می رسد به ارمغان آورده اند در مورد برخی از اختلاف نظر میان چند نفر که فکر می کنم که ستاره واقعیت نمایی خود را بیش از حد در رسانه های اجتماعی به جای های الهام بخش و پیام.

Jinger و جرمی هر دو به اشتراک گذاری مقدار زیادی از عکس های خانوادگی و مواد غذایی پست از انواع رستوران ها و کافی شاپ ها در این منطقه است. آنها اعتراف کرده اند که چقدر آنها را دوست دارم برای رفتن اکتشاف و دیدن چیزهای جدید. اما برخی از افراد هستند majorly ناراحت است که آنها بیش از حد از شیوه زندگی خود را به جای نشان دادن خاموش خود را به امور خیریه.

علاوه بر این برخی از سوال که چگونه Vuolos احتمالا می تواند استطاعت چرم, کیف چرم, هزینه های مسافرت و ماشین خوب است. آنها اظهار نظر که بسیاری از کشیشان زندگی نمی کنند که پرخرج و “نشان دادن” خود لباس های زیبا و غذا خوردن عادت است نه آنچه که آنها باید انجام دهند.

“بسیاری از کشیشان لازم نیست که پول کافی برای سفر!!. اما در اینجا شما در حال سفر به کشور, یک خانه زیبا در یک منطقه بسیار زیبا, nice cars,” یکی از کاربران شبکههای اجتماعی گفت.

چند نفر نیز در زمان ارتکاب جرم برای این زن و شوهر هنوز هم زندگی در کلیسا وزارت خانه است که آنها نقل مکان کرد و به. در یک قسمت از شمارشآنها گفت که آنها ارائه شد به زندگی می کنند وجود دارد برای حدود شش ماه تا زمانی که آنها می توانند پیدا کردن خانه خود را. به نظر می رسد که آنها هنوز ساکن در همان خانه.

یکی Instagram follower خطاب جرمی شخصا تمایل او برای توضیح خود را. او هنوز برای پاسخ اما Duggar طرفداران قطعا به دفاع از خود. آنها یادآوری naysayers که Jinger و جرمی بیش از فقط یک کشیش حقوق و دستمزد. آنها همچنین پول از خود نشان می دهد تلویزیون و جرمی استفاده می شود به یک بازیکن حرفه ای فوتبال. آنها به احتمال زیاد برای صدمه زدن به پول در حال حاضر.

با این حال طرفداران ممکن است احساس کنند در مورد زن و شوهر های تنها شیوه زندگی, نوشته های به جای الهام بخش, الهام بخش, آنهایی که Jinger Duggar و جرمی Vuolo زندگی خود را به بهترین زندگی در حال حاضر. آنها فقط جشن روز ولنتاین با یکدیگر و با سعادت. طرفداران شمارش عشق به ببینید که چگونه آنها مراتب در L. A.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im