جیمی فالون و همسرش نانسی باز کردن در مورد ازدواج خود را

در آخرین نسخه از درخواست Fallonsاواخر شب میزبان جیمی فالون و همسرش نانسی باز در مورد ازدواج خود را و چگونه آنها را نگه داشته و آن را بسیار قوی در طول سال است. این جفت ارز اذعان کرد که چیزهایی مانند ارزش های مشابه و حس شوخ طبعی کمک کرده اند آنها را از نزدیک و در همان صفحه با توجه به امروز.

جیمی و نانسی را برای 12 سال است ازدواج و به اشتراک گذاری دو فرزند با هم 5 سال, فرانسیس و 6 ساله وینی. نانسی اذعان کرد که عشق است که همیشه در مورد همه گریزان عاشقانه چیزهایی که در فیلم دیده می شود اما نه در مورد به اشتراک گذاری زندگی با کسی که می خواهد همان چیز است.

“اما آن را بسیار درست است و بنابراین شما واقعا می خواهید را انتخاب کنید کسی که شما لازم نیست که به مانند هر چیز, همان, اما شما به نوعی باید به همان ارزش ها در راه است. آنچه باعث می شود شما هر دو خنده سرگرم کننده است چون شما خنده با هم در همان چیزهای,” او گفت:.

آنها همچنین نشان داد که آنها بسیار رک با یک دیگر در حالی که قدمت در مورد نظرات خود را در مورد مسائل مختلف به عنوان به خوبی به عنوان خود را دوست دارد و مواردی. آنها توصیه می شود این به زوج های دیگر اشاره کرد که قدمت آن زمان به شکل از این چیزها به منظور جلوگیری از شگفتی در آینده است.

به عنوان مثال نانسی داد بود که اگر کسی گفت: آنها عاشق سس مایونز تنها به این دلیل که آنها می دانستند که خود را مهم دیگر آن را دوست داشت. آنها خواهد بود خود را انجام بدی اگر آنها واقعا از آن متنفر بودم. جیمی با یک نگاه نفرت در چهره اش شوخی که او را خورده سس مایونز برای دلجویی از نانسی در حالی که آنها دوستیابی.

این جفت در ادامه به بحث در مورد چرا آنها احساس می کنید مهم است که به واقعا به به می دانم که دیگر فرد قبل از ازدواج. نانسی تاکید کرد که این نیز مهم است که نه حزب است بیش از حد متکی به دیگری.

“واقعا باید لیست خود را از چیزهایی که واقعا شما نمی تواند تحمل کند و یا باید تحمل و مطمئن شوید که آنها فقط خط تا به اندازه کافی است که آنها نه مخالفت با شخص دیگر. و من فکر می کنم نگه داشتن خود را حس شوخ طبعی است. و من فکر می کنم نگه داشتن برخی از استقلال است.”

به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده جیمی اواخر شب نشان می دهد شده است کمی متفاوت در ماه های اخیر. نه تنها به او شده است فیلمبرداری از صفحه اصلی در میان COVID-19 همه گیر اما او شده است بحث سنگین تر موضوعاتی مانند نژادی و بی عدالتی است. ماه گذشته او علنا عذرخواهی برای پوشیدن blackface در طول یک شنبه شب زنده skit در سال 2000.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>