JIH می پرسد مسلمانان به نماز در خانه, مسائل دستورالعمل

دهلی نو: شرع شورای, Jamaat e Islami صادر کرده است دستورالعمل های خاص برای نماز انجام شود و در كنار بدن گفت که باید دور ماندن از مساجد و نماز در خانه با توجه به COVID-19 همه گیر و مستند.

دستورالعمل

بعد از یک بحث مفصل دستورالعمل صادر شده است که می گوید: “مواد ضد عفونی کننده استفاده می شود باید در مساجد و همه پزشکی احتیاط باید اعمال شود که توصیه شده توسط کارشناسان بهداشت و درمان.

“پنج بار azaan (دعوت به نماز) باید در مساجد آن را به عنوان نمادی از اسلام است. از امام, موذن, خادم و مدیران مسجد باید رعایت نماز (نماز) جماعت پس از ورزش همه اقدامات احتیاطی.

“همه دیگر اعضای عمومی باید دعا را در خانه به جماعت با اعضای خانواده خود از جمله زنان است.” گفت: این بیانیه است.

نماز جمعه

همان سیاستهایی است که برای نماز جمعه. “در همان شیوه ای نماز جمعه نیز باید مشاهده شود (تنها توسط امام, موذن, خادم و مدیران مسجد). نماز و بر اساس نظریه (سخنرانی) باید تکمیل شود در حداقل مدت ممکن است و باقی مانده های عمومی باید زهر نماز در خانه است.”

“در سطح فردی azkaar (یاد خدا) و ورد مذهبی باید تمرین. توبه و بخشش باید به دنبال. ما باید دعا به خدا به شکستن شدت از این بیماری همه گیر مهلک و ببخش ما را نجات از این بیماری است.”

موسسه خیریه

این JIH به دادگاه تجدید نظر برای امور خیریه است که باید به فقرا و نیازمندان که بیکار هستند و از لحاظ اقتصادی محروم.

تعداد زیادی از مردم تحت تاثیر این افزایش بسیار سریع است. بسیاری از ایالت ها اعلام کرده اند مستند. کارشناسان پزشکی اشاره کرده اند که این بیماری گسترش می یابد که در نزدیکی یکدیگر, دست دادن و با دست زدن به چیزهایی که هستند و سپس لمس توسط دیگران است.

امکان گسترش ویروس را افزایش می دهد با اجتماعات بزرگ از مردم است. در این زمینه دستورالعمل جدید در مورد نماز جماعت (نماز را با جماعت).

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در فن آوری, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>