جواهرات دیجیتال مسیر این Akshay Tritiya

دهلی نو: هند بازار شمش نمی خواهد شاهد خرید شور به عنوان دیده می شود هر سال در این مناسبت فرخنده از Akshya Tritiya که می افتد در روز یکشنبه در این سال با توجه به یک مستند در سراسر کشور در محل برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

اما بدن تجارت گفت که جواهرات را به مسیر دیجیتال به بررسی امکان فروش.

در ضمن منظور اخیر از مرکز ممکن است به هند شمش در بازار یک فرصت برای تجارت اگر دولت اجازه باز کردن مغازه ها گفت: Surendra مهتا, ملی, وزیر, هند, شمش و جواهرات انجمن (IBJA).

قیمت طلا در حال حاکم در نزدیکی تمام زمان بالا در بازار داخلی در حالی که این فلز زرد بسیج به بیش از هفت سال به بالا در بازار جهانی در میان coronavirus بحران است.

مهتا گفت: این خبر خوبی است برای هند شمش در بازار که پیش از این مناسبت فرخنده از Akshay Tritiya دولت ارائه برخی تسهیلات برای باز کردن مغازه ها در عدم مهار مناطق.

اتحادیه وزارت امور روز جمعه اجازه باز شدن مغازه ها به عنوان بخشی از کاهش مستند محدودیت های اعلام شده در 15 آوریل با همسایگی مغازه ها و دیگران مجاز در داخل شهر و تمام مغازه ها به جز کسانی که در مراکز مجاز در خارج از شهرداری با محدودیت 50 درصد قدرت کارگران است.

اما این تسهیلات در هر منطقه خاص خواهد بود تصمیم توسط دولت مربوطه دولت.

“ما خواسته اند تمام جواهرات برای دریافت در تماس با خریداران هر چند مسیر دیجیتال و اگر آنها علاقه مند هستند آنها می توانید خرید آنلاین و تحویل فیزیکی از موارد هنگامی که این مستند به پایان می رسد” گفت: مهتا.

معمولا عروسی شروع فصل با Akshya Tritiya در کشور اما مردم به تعویق انداختن یا لغو عروسی برنامه به عنوان جمع آوری اجتماعی است که با توجه به شیوع کروناویروس در کشور است. از این رو, شمش به بازار ممکن است شاهد کمی شور حتی در میان خریداران آنلاین.

Shantibhai Patel, رئیس جمهور, سنگ و جواهرات, تجارت شورای هند (GJTCI) گفت که حاضر تقاضا برای شمش بسیار پایین است به عنوان سرخپوستان ترجیح می دهند به خرید طلا به عنوان در هر انتخاب خود را.

“همچنین, عروسی, جشن ها و اجتماعات در حال رفتن به محل در حال حاضر, بنابراین تقاضا برای جواهر بسیار کمی گفت پاتل.

پاتل گفت: در این مناسبت فرخنده از Akshya Tritiya این شمش در بازارهای جنوب هند جذب خریداران بیشتر و اگر فروشگاه جواهرات و اشیای قیمتی باز در این روز خوب footfalls از خریداران دیده خواهد شد. اما jewellers نمی کنید زمان برای برنامه ریزی و جذاب ارائه می دهد برای خریداران این زمان.

مهتا انتظار دارد در حدود 10-15 درصد از خرید طلا در این سال نسبت به سال گذشته از طریق مسیر دیجیتال و فیزیکی خرید اگر 35 درصد از جواهرات مغازه ها باز در سراسر هند روز یکشنبه پس از این تسهیلات.

به گفته او حدود 23 تن طلا فروخته شد در بازار شمش در سال گذشته به مناسبت Akshya Tritiya و او انتظار دارد که در حدود 2 تن خرید در این سال است.

“اگر شما کسی است که در حال برنامه ریزی برای خرید طلا در میان این مستند Akshya Tritiya دیجیتال است که تنها راه برای رفتن به فیزیکی طلا از مغازه ها بسته هستند برای کسب و کار” گفت: آجی Kedia مدیر Kedia مشاوره.

با توجه به IBJA نرخ 999 خلوص طلا در Rs 46,607 به ازای هر 10 گرم (بدون GST) در بازار شمش در روز جمعه. نقره ای بود که در Rs 42,030 به ازای هر کیلوگرم با توجه به IBJA.

در چند کالا و ارز (MCX) ژوئن قرارداد از طلا به پایان رسید Rs 163 تا در Rs 46,590 به ازای هر 10 گرم در روز جمعه در حالی که این فلز گرانبها آمار بالا تمام وقت تومان 47,327 در 16 آوریل سال 2020 است.

در Comex ژوئن قرارداد طلا برگزار شد و تقریبا مسطح در $1,745.65 دلار در هر اونس در حالی که این فلز زرد رنگ افزایش یافت به $1,788.80 در هر اونس در 14 آوریل سال 2020 است.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>