JetBlue می دهد عمر ممنوعیت به مسافری که سوار پرواز بعد از تست برای Coronavirus

یک مسافر که سوار یک جت بلو پرواز بعد از تست برای coronavirus گرفته است آخرین پرواز با شرکت هواپیمایی.

این شرکت روز جمعه اعلام کرد که آن سیلی زد یک عمر ممنوعیت مسافر که با هواپیما از نیویورک به وست پالم بیچ فلوریدا پس از آنها تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس مرگبار است. به عنوان افراد مجله در گزارش این شرکت هواپیمایی تا به حال به مردم توصیه کرد به پرواز در صورتی که بیمار احساس شد و یا در انتظار نتایج یک coronavirus تست اما مسافر نادیده مشاوره و در زمان پرواز دانستن آنها در حال آزمایش و منتظر نتایج. فرد بنا به گزارش های آموخته شده در طول پرواز که آنها آزمایش مثبت است.

پرواز بود و با دو ساعت تاخیر پس از فرود در غرب پالم بیچ به عنوان مقامات بهداشت خطاب به تمام 114 مسافر و خدمه در هیئت مدیره, ABC News گزارش شده است. کسانی که نشسته بودند نزدیک به آلوده مسافر داده شد ویژه دستورالعمل در مورد نحوه نظارت بر سلامت خود و سپس اجازه خروج از فرودگاه قبل از دیدن یک پزشک در این گزارش اشاره کرد.

“در این زمان مسافران در مجاورت مثبت بیمار توصیه شد از نظارت بر مراحل” پالم بیچ شهرستان نجات آتش نشانی در بیانیه ای گفت. “بقیه مسافران منتشر شد به خانه بروم.”

دکتر آلینا آلونسو, سلامت, مدیر پالم بیچ کانتی گفت که مسافر تا به حال دریافت یک پیام متنی در مورد مثبت coronavirus تست اما تا به حال نشده است سرفه یا عطسه در پرواز است.

پالم بیچ فرودگاه بین المللی نیز گفت: این امر می تواند تحت عقیم سازی تلاش ها برای مناطق که در آن پرواز مسافران گرفته شد از هواپیما.

مسافر مواجه شد برخی از پیامدهای ناگوار برای پرواز. در بیانیه ای خطاب به مردم , مجله, یک سخنگوی شرکت هواپیمایی گفت که مسافر خواهد بود و مجاز به پرواز JetBlue هرگز دوباره.

“شب گذشته رویداد قرار داده و ما crewmembers مشتریان و فدرال و مقامات محلی در یک وضعیت نگران کننده است که می تواند به راحتی اجتناب شده است و این مشتری نمی شود مجاز به پرواز در جت بلو در آینده کردند.”

در سراسر ایالات متحده و در سراسر جهان دولت ها و سازمان های خصوصی گرفته اند تعدادی از اقدامات برای جلوگیری از گسترش coronavirus از جمله برخی از پیامدهای ناگوار برای کسانی که آگاهانه در تماس با دیگران بعد از اینکه تشخیص داده شد. به عنوان Inquisitr اشاره coronavirus بیماران در ایتالیا می تواند در صورت اتهام قتل اگر آنها را ترک self-جداسازی و در تماس با پزشکی مردم آسیب پذیر است. معلوم نبود اگر JetBlue مسافر می تواند در صورت هر گونه عواقب بالقوه در کنار عمر بان از خطوط هوایی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>