Little Mix خواننده Jesy نلسون به او Instagram followers درمان بیش از آخر هفته هنگامی که او به اشتراک گذاشته آفتابی یک کلیپ به Instagram داستان است که نشان داد او به عنوان او را لرزاند برهنه بالا محصول را با یک جفت از قطع, کوتاه, در حالی که بر روی یک دوچرخه. انگلیسی ستاره wowed به عنوان او با افتخار نشان داد بدن او اعتماد به نفس در حالی که برای سوار کردن در آفتاب, سکس با مامان, Janice سفید.

این کلیپ که او را با او به اشتراک گذاشته 6.8 میلیون پیروان در 31 ماه مه نشان داد که “با فریاد به من سابق” خواننده او به عنوان یک رقص با بازوی او تا در هوا در حالی که او و مادر او در زمان یک فرار سریع در طول سوار خود را در اطراف.

این فیلم کوتاه نشان داد Jesy به او انداخت تا او اجازه دهید دست قرار می گیرد و زبان او در دندان پایین در حالی که او shimmied در خورشید است. او سپس panned دوربین و به طرفداران یک نگاه به مادر او بود که در همه-سیاه و سفید هم کمی رقص قبل از Jesy تا به حال به او را بکشد کوتاه کوتاه بازگشت تا در اطراف کمر باریک پس از آنها تضعیف شد, مورد نظر به او منتقل شده است.

Jesy — که به تازگی لرزاند روشن, زرد, لباس شنای زنانه دوتکه او به عنوان مطرح شده برای این دوربین در آشپزخانه نگاه کرد و در هر اینچ از سوپراستار در این کلیپ به او نشان داد او درخشان قهوهای مایل به زرد در گندم بالا است که تقریبا همسان پوست خود را و گرفته شده از نام تجاری مد از چیز بسیار کوچک. دور گردن تعداد نشان داد مقدار زیادی از پوست از ستاره از جمله او بسیار باب روز ،

او همچنین نشان داد که بسیاری از پا در میان انگلستان heatwave. او straddled نارنجی روشن دوچرخه و panned دوربین پایین به طرفداران در باب پین در یک جفت از بالا waisted نور کوتاه است که به نظر می رسد ساخته شده از خاکی چاپ و چیز ساییده شده در پایین.

Jesy تا به حال او را با موهای فر و پایین لرزاند و یک جفت از عینک آفتابی تیره در چشم او. او همچنین لوازم با یک زنجیر طلا به دور گردن او بود که زیادی کلیدی آویز که استراحت در قفسه سینه خود را. Perrie Edwards, جید زدن و لی آنه Pinnock را bandmate همچنین عینک کوچک, گل میخ بینی.

Jesy اجازه مشتاق “هی! هی! هی!” عنوان او تا به حال برخی از سرگرم کننده در خورشید است.

اما او آخرین Instagram داستان های تصویری است که به دور از تنها زمان طرفداران این خواننده مناسب و بدن باب روز شده است.

Jesy نگه داشته است طرفداران به خوبی به روز شده با او چگونه به صرف وقت خود را در حالی که در مستند به دلیل بیماری همه گیر در حال انجام است که شامل یک کل بسیاری از آفتاب گرفتن.

یکی اخیر رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاری از ستاره او را دیدم او نشان دهد خطوط قهوهای مایل به زرد در یک نحیف کودک صورتی مثلث لباس شنای زنانه دوتکه رشته از گروه همسر لی-Anne خود شنا خط.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de