جسی جیمز دکر Wows در لباس شنا سیاه و سفید چکمه های کابوی

جسی جیمز دکر نگاه هر اینچ سوپراستار در یک ضربه محکم و ناگهانی و به اشتراک گذاشته شده به او Instagram حساب این هفته به عنوان او به طور جدی sizzled در یک قطعه و یک جفت سفید چکمه های کابوی. این “ریشه و بال” خواننده و ستاره واقعیت حیرت زده به عنوان او مطرح در پوست تنگ, شنا, نگاه, که در واقع گرفته شده از خود لباس خط به نام Kittenish.

در ضربه محکم و ناگهانی است که این کشور star مشترک با 3.2 میلیون پیروان در مارس 5, جسی نشسته بر روی لبه در هلو رنگی یک تکه که به نام او مزین با نام تجاری در سراسر قفسه سینه خود را.

با استعداد, مادر سه — که بسیار باز با طرفداران در مورد او 25 پوند سفر از دست دادن وزن پس از زایمان به فرزند سوم پسر فارست در سال 2018 — انداخت او بر طرف سفید راه آهن به عنوان او مطرح شده برای این دوربین به او نشان چشمگیر در سراسر قهوهای مایل به زرد به عنوان به خوبی به عنوان او مناسب و باب روز بدن.

لباس شنا, ویژه, یک, کمی انداخت دور گردن که نشان داد او و سفت بود و ضخیم تر تسمه کشیده است که بیش از شانه اش.

خود را باب روز, پاها, کامل نشان می دهد با آنچه در ظاهر به بالا-طراحی برش در پایین او را پین نگاه فوق العاده.

ستاره نگه داشته و همه چیز سرگرم کننده و لاسی در نیمه پایین او به عنوان لرزاند یک قطعه با یک جفت گوساله-بالا سفید چکمه های کابوی با یک بلوک چوبی پاشنه.

جسی بود قطعا به خوبی با لوازم در ضربه محکم و ناگهانی به عنوان او همچنین تصمیم گرفتند برای بزرگ حصيري قهوه ای کلاه بر سر او و یک جفت از سایه در چشم او.

او استراحت هر دو از آرنج بر روی نوار فلزی در مقابل او با دست چپ خود به سمت کلاه خود و حق برگزاری به یک طلا کروی کیسه طلا منگوله دار پایین.

همانطور که برای موهای خود را به “من خیلی خوب (بدون تو)” خواننده او را بلند هایلایت مو و شیک امواج ساحلی.

طرفداران به وضوح عاشق زیبایی جدید ها که مدت کوتاهی پس از او wowed در یک ساحل در یک شایان ستایش عکس با شایان ستایش او 5 سال Vivianne.

بخش نظرات بود تاخت و تاز کردن با ستایش از ستاره که ازدواج به بازنشسته NFL ستاره اریک دکر.

“خیره کننده!!!!” یکی از طرفداران نظر با دو آتش از emoji.

“Mkay. اگر من نمی خواهم نگاه او را در سن خود را با 3 بچه ها من شکست خورده در زندگی است. #اهداف” یکی دیگر از Instagram کاربر نوشت.

“من در عشق با همه چیز در مورد شما و من نیاز به این چکمه,” یک سوم از نظر خواندن در کنار یک چشم و قلب از emoji.

در بخش نظرات جسی جواب یکی از طرفداران که پرسیده که لباس شنا در دسترس خواهد بود برای خرید از Kittenish. او تایید کرد که این امر می تواند به طور رسمی در فروش در یک “چند هفته” با یک قلب قرمز از emoji.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>