جسی جیمز طبقه ویترین فوق العاده او رقم در یک فشن لباس شنای زنانه دوتکه به عنوان شوهر او کاغذ برداشته غنیمت او

جسی جیمز دکر به ارمغان آورد برخی از قبل از تابستان گرما را به او Instagram صفحه در روز جمعه با لباس زنانه, عکس از و شوهر, اریک دکر غرقه شدن در اصلی نمایش عمومی از محبت در یک ساحل زیبا. 32-در سال Kittenish بنیانگذار تاب نحیف است که در سمت چپ کمی از او افسانه بدن به تخیل.

سابق اریک و جسی: بازی در ستاره عینک قهوه ای و سفید حمام کردن کت و شلوار با یک بازی سرگرم کننده پولک چاپ. جسی بالا برجسته روابط افسار و بسته شدن قلاب در پشت. او قفسه سینه فشرده شد دوباره اریک بنابراین بسیار کمی از جلوی پوشاک قابل مشاهده بود. یک اشاره از یکی از این لیوان می تواند از طرف دیده می شود و آن را به نظر می رسد به یک دمی-جام طراحی شده است. حتی بیشتر از او مجسمه نیم تنه منطقه نبود قابل مشاهده “پسران در تابستان” خواننده شد هنوز هم چشمک مقدار سخاوتمندانه از sideboob.

جسی پایین تا به حال یک برش بالا که دراز او باب روز و او بیشتر برجسته اندام با ایستادن بر روی نوک انگشتان پا را عاشقانه در آغوش اریک. اصلی ترین ویژگی های طراحی از نیمه پایین تر از دو قطعه آن دارای گونه های برامده که نمایش او را پرت خلفی. اریک نیز کمک همسر خود را پشت تمرکز اصلی این عکس با قرار دادن یک دست بر بخشی از خود را در معرض غنیمت است.

سابق NFL ستاره تاب بود یک جفت نئون صورتی شنا تنه و عقب راننده کامیون کلاه سبز. او و جسی هر دو عینک عینک آفتابی با قاب سیم. جسی نگه داشته نسیم دریا از باد موهای او همه جا با پوشیدن آن را به عقب کشیده و در مستی.

جسی بود تصویر تقریبا لمس کردن بینی با اریک به او لبخند زد در او. آغوش او بودند به دور گردن خود و اریک را در دست دیگر قرار داده شد در بالاتنه پشت. جسی به ظاهر اشاره شوهرش کمی handsy با توصیف او به عنوان “مرد دستی” در عنوان پست خود.

زن و شوهر عکس بود جامعی در سفید-شن و ماسه ساحل با آب های فیروزه ای. جسی نمی اشتراک گذاشتن هر گونه اطلاعات در مورد زمانی که و که در آن دقیقا آن گرفته شد اما او 3.2 میلیون Instagram followers به نظر می رسید از مطالب فقط با در نظر گرفتن.

“شما خیلی زیبا هستند. خوب بیسکویت بیش از حد!” یکی از فن اشاره کرد.

“داغترین زن و شوهر همیشه” اعلام کرد یکی دیگر از تحسین.

“او دست خود را کامل است. Lol شما دو cutest!” خواندن یک سوم پاسخ به جسی پست.

“این بهترین راه برای گرفتن یک عکس با شوهر اظهار داشت:” یک چهارم فن.

جسی اغلب دریافت ستایش از طرفداران خود را برای او دارای گونه های برامده رسانه های اجتماعی بزند. همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, بسیاری از او Instagram followers اجازه مادر و سه می دانم که آنها خوب خندیدن از یک عکس که نشان داد جسی بخور بیش از یک صندلی در لباس زیر خود را با یک لیوان شراب قرمز در دست او است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>