Jessie J نشان می دهد پوست در یک سینه سفید لباس شنای زنانه دوتکه در حمام

Jessie J دیدم برخی از پوست در یک دید جدید, بیکینی, شات به او نشان داد او باب روز بدن در Instagram در این هفته. 32 ساله انگلیسی خواننده به طور جدی wowed او 9.2 میلیون پیروان در مارس 11, زمانی که او به تضعیف بسیار نحیف سفید دو قطعه در حالی که نما به صورت یک آینه عکاسی از خود در حمام خود را.

قیمت “برچسب” خواننده زده بسیار شرجی مطرح برای این دوربین به عنوان او ایستاده بود با پا عبور کرده و دست راست را بر ران او در حالی که او جامعی دور با تلفن در سمت چپ او.

همانطور که برای جسی آشکار بیکینی, نگاه ستاره قرار داده و همه کار سخت خود در ورزشگاه در نمایش کامل برای او و پیروان او به عنوان wowed در سینه سفید بالا که دقیقا نمی ترک زیادی به تخیل.

آشکار bandeau-سبک بالا کشیده شد تا در قفسه سینه و نشان داد مقدار زیادی از بارگذاری باب روز نیم تنه.

سابق صدای انگلستان مربی — که ساخت عناوین بیش از چند ماه گذشته برای او روشن/خاموش عاشقانه با Channing Tatum نگه داشته و همه چیز مطابق در نیمه پایین.

جسی عینک جفت نحیف بیکینی سفید کف آن کشیده شد تا بسیار بالا در هر دو طرف باسن خود را به پاهای او را نگاه فوق العاده طولانی. آنها همچنین نشان داد زیادی تو بر ران چپ.

Jessie — که قبلا در wowed او Instagram followers هنگامی که او را لرزاند حیوانات-چاپ لباس شنای زنانه دوتکه در ساحل — تا به حال او را تیره مو, بسته کردگی به پشت slicked بالا گره در بالای سر او برای NSFW ضربه محکم و ناگهانی. او همچنین به طرفداران یک نگاه خوبی در حمام خود را به عنوان او جامعی خودش در او نازک آینه قدی با قاب طلا.

اتاق پوشیده شده بود در آبی تیره کاشی و تزئین شده با مبلمان چوبی. خواننده به طرفداران او نگاه بزرگ نیروی دریایی وان حمام و یک سبز تیره مدفوع که ایستاده بود در مقابل قفسه برگزاری آنچه به نظر می رسد کریستال های مختلف.

برچسب جغرافیایی پیشنهاد کرد که جسی بود صرف برخی از زمان در لس آنجلس ،

لباس شنای زنانه دوتکه عکس شده است دوست داشت بیشتر از 173,000 بار و در بخش نظرات به سرعت تاخت و تاز کردن با ستایش از طرفداران.

“فوق العاده وای” یک نفر گفت با قلب و چشم و قلب قرمز از emoji.

“خیره کننده اما مهم این است که شما احساس راحتی در پوست خود را” یکی دیگر از فن اظهار نظر.

“ملکه” یک سوم نوشت: با آتش نماد است.

آخرین بیکینی تصویر آمد و مدت کوتاهی پس از ستاره تضعیف به آتش گرم قرمز و نارنجی دو قطعه در هفته گذشته. که در زمان او رخ داد دیگر بسیار اغوا کننده در برخواهد داشت در حالی که او ایستاده بود کنار یک مجسمه بودا را لرزاند و یک جفت از گوشواره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>